Rozmowy o wszystkim i o niczym

Rozmowy o wszystkim nie związane z tematyką forum.
Awatar użytkownika
Halszka
VIP
VIP
Posty: 726
Rejestracja: 21 lis 2015, o 18:48

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Post autor: Halszka »

Hej
Szerokiej drogi bez korków <papa> i sloneczka wesołego.
U mnie też bylo -1,od rana słonecznie i lekko wietrznie,Ładnie,ale bez wdzianka ani rusz
.Chociaż ja w kurteczce,a na przystanku tramwajowym był facet w podkoszulce :roll: Jadę do kardiologa.
Miłego dnia <papa>
admin. med.

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Post autor: admin. med. »

Jadąc nawet bocznymi drogami ok 250 km czas jaki przebyłem to blisko 5 godzin.szok nad morze bym zajechał w krótszym czasie a km 2 x tyle.Dziś dzień gospodarczy na drugim mieszkaniu. Pogoda ładna i jak się utrzyma to jutro na święto kwiatów do Książa a dalej na spacer w kurorcie Szczawno.
Lecę coś zrobić na portalu.Miłego weekendu majowego.
karolcia
Użytkownicy
Posty: 22
Rejestracja: 13 kwie 2016, o 13:31

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Post autor: karolcia »

admin. med., No proszę to Ty w moich rodzinnych okolicach :D Do Wałbrzycha chodziłam do Liceum, a całe dzieciństwo spędziłam w Górach sowich do wielkiej sowy miałam 2h spacerkiem.

Witajcie u mnie piękne słonko i ciepło :D także zapowiada się miły dzień :D

Halszka, Daj znać co tam Kardiolog powiedział <buziak>
Ja martwię się o ojca. Cały czas nie ma diagnozy do końca postawionej. :cry: Mama też to przezywa a ja jestem bezsilna :cry:

No ale ... trzeba patrzeć że dziś jest piękny dzień i może będzie lepiej <winko> <drinkuje> <papa> Miłego weekendu bo nie wiem czy uda mi się tu jeszcze zajrzeć <buziak> <papa>
Awatar użytkownika
Halszka
VIP
VIP
Posty: 726
Rejestracja: 21 lis 2015, o 18:48

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Post autor: Halszka »

Hej
Wczoraj było super,w słońcu gorąco.Ranki i wieczory jeszcze zimne,ale dzień ok.Dzisiaj było chłodniej i więcej chmur.Wczoraj dzień gospodarczy,dośc intensywny,dzisiaj spokojniej,wieczorkiem było grilownie na ogródku.
Ruch mniejszy,widać że sporo ludzi wyjechało z blokowisk.
admin. med. pisze: jutro na święto kwiatów do Książa a dalej na spacer w kurorcie Szczawno.
Nie słyszałam o święcie kwiatów,a co to?Widzę ,ze też wyjazdowo spędzasz weekend. <brawo>
karolcia pisze: Do Wałbrzycha chodziłam do Liceum
Raz chyba byłam w Wałbrzychu ,miałam tam krewnych,w Szczawnie też raz byłam sporo lat temu.
Tato w domu czy w szpitalu czeka na diagnozę?

Byłam u kardiologa .Na wejście usłyszałam ,że ubyło mnie trochę :roll: i co jest powodem?Chodzę raz na pół roku do pani dr,nie myślałam ,że tak mnie pamięta.W sumie miła wizyta,zrobiła mi echo serca.Zastawka mitralna-wypadanie tylnego płatka do lewego przedsionka,napełnianie lewej komory.W ocenie zaburzenie relaksacji lewej komory.Reszta prawidłowo,chyba nic nowego ,chyba by mi powiedziała coś pani dr.zwiększyła tylko o 1 tabletkę Preductal MR.
Czyli jest jeszcze perspektywa ,że dotrzymam Wam towarzystwa :D
Jutro czeka mnie wizyta u stomatolog,kanałowe leczenie :roll: .
Spkojnej nocy <papa>
admin. med.

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Post autor: admin. med. »

Halszka, To takie cykliczne święto w ciągu 4 dni,różne kompozycje kwiatowe w pokojach zamkowych, oraz możliwość zakupu kwiatów, ale niektóre po kilkaset zł.
jak będę miał zdjęcia to coś wrzucę.
Generalnie w Książu pogoda udana,ale w Szawnie już chłodniej.
Mieliśmy dziś się gdzieś wybrać ale pogoda sie zepsuła i pada,niestety,a więc z przymusu LB w domu.
Jutro przygotowałem kilka badań(z 5),które chcę zrobić,staram sie jak jestem w mieście porobić profilaktycznie różne badania, nie czekam na ostatnią chwilę aż coś zacznie dolegać.
Miłego obijanie się wszystkim w końcowym święcie.
Awatar użytkownika
Halszka
VIP
VIP
Posty: 726
Rejestracja: 21 lis 2015, o 18:48

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Post autor: Halszka »

Hej nocną porą.
Musi pięknie to wyglądać Adminie ,takie ukwiecone pomieszczenia zamku.Też bym chętnie obejrzała.
U nas na MTP ,na Polagrze były zawsze takie piękne dekoracje kwiatowe,ale w takich pomieszczeniach na pewno inaczej, ma swój urok.
Zawsze twierdzę,że lepsza profilaktyka niż cierpienie i leczenie.Brawo Adminie .
U mnie wczoraj pogoda zepsuła sie i dzisiaj od rana padało,po południu przestało siąpić,ale za to było chłodno.Ponoć z dnia na dzień ma być cieplej.oby.Kiedyś w majowym deszczyku na boso biegałam,a teraz :o ;)
Długi weekend skończył sie ,to może tutaj sie trochę ożywi :)
Spokojnych snów <papa>
Awatar użytkownika
Halszka
VIP
VIP
Posty: 726
Rejestracja: 21 lis 2015, o 18:48

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Post autor: Halszka »

Cześć
U mnie słonecznie i cieplej.Po południu idę po recepty do rodzinnej.
A tu pustki :roll:
Miłego dnia <papa>
admin. med.

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Post autor: admin. med. »

Ostatnie, to moje z mieszkania,pozostałe już z wycieczki do Książa
Załączniki
DSC_4122.JPG
DSC_4122.JPG (653.35 KiB) Przejrzano 7215 razy
DSC_4118.JPG
DSC_4118.JPG (187.1 KiB) Przejrzano 7215 razy
DSC_4100.JPG
DSC_4100.JPG (153.26 KiB) Przejrzano 7215 razy
DSC_4089.JPG
DSC_4089.JPG (199.16 KiB) Przejrzano 7215 razy
DSC_4079.JPG
DSC_4079.JPG (162.44 KiB) Przejrzano 7215 razy
DSC_4153.JPG
DSC_4153.JPG (328.13 KiB) Przejrzano 7215 razy
DSC_4066.JPG
DSC_4066.JPG (144.09 KiB) Przejrzano 7215 razy
Awatar użytkownika
Halszka
VIP
VIP
Posty: 726
Rejestracja: 21 lis 2015, o 18:48

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Post autor: Halszka »

Piękne,miło popatrzeć.
admin. med.

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Post autor: admin. med. »

Witam Wszystkich!
Wczoraj wycieczka do Szklarskiej Poręby(w górach jeszcze leży śnieg) później wycieczka do wodospadu Kamieńczyka i ostatni etap do kurortu Cieplice zdrój i dzień zleciał, dziś trochę dzień gospodarczy i jutro wyjazd do innego domu na miesiąc.
Pogoda w miarę dopisała gdyby nie wiatr ale w sumie nie było źle.
Miłej niedzieli i odpoczywamy.....
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post