Sambucol Imuno Kids.Stany grypy i przeziębienia

Leki, wskazania, działanie, skutki uboczne, interakcje leków.Leki zalecane do leczenia.Środki spożywcze bezglutenowe
admin. med.

Sambucol Imuno Kids.Stany grypy i przeziębienia

Post autor: admin. med. »

Sambucol Imuno Kids.Stany grypy i przeziębienia w celu wspomagania naturalnych funkcji układu immunologicznego
Wpływ ekstraktu z owoców czarnego bzu na zdrowie: Korzystne dla zdrowia właściwości ekstraktu z owoców czarnego bzu (Sambucus nigra) znane są od pokoleń. Ekstrakt z owoców czarnego bzu ma działanie przeciwprzeziębieniowe, przeciwgorączkowe i napotne. Wzmacnia także naczynia krwionośne i naturalną odporność organizmu. Aby zachować korzystne właściwości czarnego bzu konieczne jest ich umiejętne przetworzenie i podanie w odpowiedniej formie. Unikalne właściwości preparatu Sambucol: Sambucol zawiera standaryzowany, przebadany laboratoryjnie ekstrakt z owoców czarnego bzu. Ekstrakt zawarty w preparacie Sambucol pozyskiwany jest unikalna metodą opracowaną we współpracy ze światowymi naukowcami i wirusologami. Sambucol zawiera wyjątkową kompozycję flawonoidów o kontrolowanej zawartości antocyjanów, która maksymalizuje pozytywne dla zdrowia właściwości owoców czarnego bzu. Sambucol zawiera Antivirin - aktywny składnik wyizolowany z owoców czarnego bzu, który wspomaga organizm w zwalczaniu wirusów grypy. Sambucol jest przebadany laboratoryjnie. Ma udowodnione kliniczne działanie. Zdobył zaufanie milionów ludzi na całym świecie. Sambucol nie zawiera glutenu. Nie zawiera sztucznych barwników i aromatów. Uwaga: Nie należy spożywać nieprzetworzonych owoców czarnego bzu lub produktów z czarnego bzu z niepewnych źródeł.
Zastosowanie:
Stany grypy i przeziębienia w celu wspomagania naturalnych funkcji układu immunologicznego. Podawanie preparatu Sambucol zaleca się również w celu wzmocnienia organizmu w okresach zwiększonego ryzyka infekcji.

Dawkowanie:
Rekomendowana dzienna dawka: w stanach grypy i przeziębienia: Dzieci od 3. do 6. roku życia: 5-10 (jedna-dwie łyżeczki) dwa razy dziennie. Dzieci od 7. do 12. roku zycia: 10-15ml (dwie-trzy łyżeczki) dwa razy dziennie; w celu wzmocnienia organizmu w okresie zwiększonego ryzyka infekcji: Dzieci od 3. do 6. roku zycia: 5ml (jedna łyżeczka) dziennie. Dzieci od 7. do 12 roku zycia: 10ml (dwie łyżeczki) dziennie. W zależności od indywidualnego zapotrzebowania lekarz może wskazywać inny sposób dawkowania. Sposób użycia: Syrop należy spożywać bezpośrednio doustnie i popić wodą. Dietetyczny środek spozywczy specjalnego przeznaczenia medycznego. Produkt przyjmowany pod nadzorem lekarza. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego. Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3. roku życia.
Załączniki
sambucol.jpg
sambucol.jpg (2.88 KiB) Przejrzano 682 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post