Czy jak będę pił więcej wody mineralnej to schudnę?

Porady dietetyczki, układanie zdrowej diety.
Gaelo
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 5 maja 2016, o 17:09

Czy jak będę pił więcej wody mineralnej to schudnę?

Post autor: Gaelo »

Mam pytanie czy jak będę pił więcej wody mineralnej to schudnę.Mam za dużo przynajmniej 10 kg mimo że nie jadam za wiele(2 kromki śniadanie,jednodaniowy obiad i kolacja czasem 2 kromki.Zwykle piję w ciągu dnia 1-1,5L ale to sporadycznie zwykle góra 1 L.Czy jak zacznę więcej pić powiedzmy >2 L, to pomoże.zaznaczam nie mam problemów ze stolcem.Jadam normalnie czasem ale to sporadycznie bardziej tłuściejsze pokarmy.Jakie Pani ma rady?
Dietka

Re: Czy jak będę pił więcej wody mineralnej to schudnę?

Post autor: Dietka »

Z tego co piszesz to faktycznie jesz mało. Może występują u ciebie zaburzenia hormonalne (np tarczyca)? Ja wprowadziłabym 5 posiłków dziennie a nie 3- ale mniejsze ilościowo. Biały chleb zastąpiła razowym, jadła więcej warzyw i owoców. A co do wody- najlepiej pić ja małymi łykami między posiłkami , najlepiej niegazowaną. Woda oczyszcza organizm z toksyn tak samo błonnik- dużo kasz, otrębów pszennych, jabłek, śliwek suszonych, len mielony.Wprowadziłabym tez do diety picie kefiru, a kolacja 2-3 godziny przed snem.
Samo picie wody po przez oczyszczenie organizmu z różnego rodzaju toksyn przyśpiesza metabolizm i się chudnie, ale do tego potrzebna jest też zwiększona aktywność fizyczna,ograniczenie solonych i przetworzonych potraw.
Gaelo
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 5 maja 2016, o 17:09

Re: Czy jak będę pił więcej wody mineralnej to schudnę?

Post autor: Gaelo »

A czy chleb razowy nie będzie powodował wzdęć,wydaje mi się że od chleba takiego mogą wystąpić?
Dietka

Re: Czy jak będę pił więcej wody mineralnej to schudnę?

Post autor: Dietka »

Bardziej wzdyma świeże pieczywo pszenne i drożdżówki.Niektórzy źle tolerują pieczywo żytnie ( objawia się to zgagą)- ale jak się zje kromkę pieczywa żytniego i pieczywo typu graham na pewno nic nie zaszkodzi. A do pieczywa żytniego polecam naturalny kefir.
Gaelo
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 5 maja 2016, o 17:09

Re: Czy jak będę pił więcej wody mineralnej to schudnę?

Post autor: Gaelo »

Bardzo dziękuję za porady.Bardzo miłe forum i pomocne.Bardzo zobowiązany.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post