witam wyniki EEG

Choroby obwodowego układu nerwowego i ośrodkowego układu nerwowego, Depresje i nerwice.
robertoo
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2016, o 13:35

witam wyniki EEG

Post autor: robertoo »

Opis badania
wykonano badania w stanie czuwania .W Zapisie rejestruje sie czyność podsawową w postaci mało regularnej, dość licznej czynności fal alfa 9-12 Hz do 60uV wraz seriami czynności szybkiej beta na tle opisanej czynności podstawowej w odprowadzeniach głębokich w okolicy skroniowej obustronnie i w linii środkowej mózgu nad okolicą czołowo-ruchowo-ciemieniową rejstrowane sa dość liczne grupy fal wolnych theta 4-7HZ do 30-60 uV Reakcja blokowania obecna.
Orzeczenie
Zapis z cechami nieprawidłowymi wystepującymi w okolicy skroniowej obustronnie i w linii środkowej mózgu nad okolicy skroniowej obustronnie i w linii środkowej mozgu nad okolicą czołowo -ruchowa-ciemniową w postaci dośc licznych fal wolnych theta

Moje spostrzeżenia
Za uważam ze mam ogromne problemy z koncentracja odczuwam ciągłe zamulenia przez to mam problemy z nauką próbuje skupic sie na lekcji nie udaje mi się robic tego niz przez 2 minuty czesto bylem wysłany do psycholga itp wyszlo ze mam wysokie iq pozniej byly dorabane jakies ideologie na temat mojej nauki .Kolejne co za uwazylem to problemy z kordynacja i częste drżenie miesni
prosze o interpetacje wynikow i co dalej mam robic jakie badania itp
drTeresa

Re: witam wyniki EEG

Post autor: drTeresa »

Należy z tym wynikiem udać się do neurologa.(samo EEG nie jest podstawą do oceny stanu) Na podstawie objawów, rozmowy lekarz ocenia wynik.
Tu może wskazywać na cechy patologiczne,(stany depresyjne, być może stany epilepsji,nie muszą się uzewnętrzniać a być może jakieś urazy głowy), być może ADD, ADHD. Bez kontaktu z pacjentem nie można diagnozować
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post