Niskie cisnienie,ciagle zmeczenie.

Rozpoznawanie, profilaktyka i leczenie chorób wewnętrznych, choroby wieku starszego, choroby zakaźne, układu oddechowego, diabetologia, alergie.
czarna8888
Użytkownicy
Posty: 11
Rejestracja: 29 lis 2015, o 19:48

Niskie cisnienie,ciagle zmeczenie.

Post autor: czarna8888 »

Witam nie wiem czy to cos zlego czy normalna rzecz. Mam 22l i od paru lat mam niskie cisnienie. Kiedy bylam nastolatka mialam zawsze wysokie cisnienie ,nawet lezalam w szpitalu poniewaz podejrzewali u mnie nadcisnienie. Ale potem to sie zmienilo,teraz moja cisnienie zazwyczaj jest 90/50
90/60. Pije bardzo duzo kawy i nie pomaga. Prawie codziennie czuje sie zmeczonona i niewyspana ponadto caly czas mam zimne dlonie ,nos i stopy. Mam rownież newrice i nie wiem czy to moze z tym ma cos wspolnego.
dimedicus

Re: Niskie cisnienie,ciagle zmeczenie.

Post autor: dimedicus »

Niewątpliwie ma Pani niedociśnienie.Nie wiem czy pani konsultowała z lekarzem podane objawy i czy wdrożono leczenie.
przyczyn może być kilka i tak tarczyca,cukrzyca,też padaczka czy stresy itd.Trzeba wykonać badania a na dziś proszę pić tą kawę przez kilka godzin,nawet 5 ale małymi łyczkami z leków można stosować np Glucardiamid czy
Cardiol C (są i inne w aptece bez Rp
Dużo pić minimum 2 L dziennie,prysznice naprzemienne(ciepło-zimno) włączyć lekkie sporty(basen,rower,bieg) posiłki niewielkie ale częste(nie zaszkodzi czekolada,byle nie w nadmiarze) Można zakupić też zioła na podwyższenie ciśnienia.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post