Okres w dniu ślubu

Profilaktyką, choroby żeńskiego układu płciowego, zaburzenia miesiączkowania, antykoncepcja hormonalna, mechaniczna, naturalna, ciąża, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, porady intymne
gosia29
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 19 maja 2016, o 14:10

Okres w dniu ślubu

Post autor: gosia29 »

Witam
bez owijania, za ponad miesiąc mam swój ślub. Wg. moich obliczeń wypadnie mi poczatek okresu dokładnie tego dnia. Czy sa jakieś sposoby opóźnienia lub przyspiedzenia okresu? Tabletek antykoncepcyjnych dawno nie stosowałam, "dochodzę po nich do siebie" kilka miesięcy . Wolałabym ich uniknąć... Ewentualnie jakies inne preparaty hormonalne ? Prosze o pomoc.
dimedicus

Re: Okres w dniu ślubu

Post autor: dimedicus »

Oczywiście nie ma z tym specjalnego problemu.Zwykle stosuje się antykoncepcje ale dla tych pań które stosują już środki anty.
Inna sprawa jest tak jak u pani.W tej sprawie należy udać się do ginekologa a zleci odpowiednie tabletki na skrócenie okresu lub wydłużenie.Są to tabl. tylko na Rp. a takich nie podajemy na portalu.
Czasem można dostać bez Rp np. Noretysteron
gosia29
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 19 maja 2016, o 14:10

Re: Okres w dniu ślubu

Post autor: gosia29 »

Dlatego chciałam uniknąć tabletek antykoncepcyjnych. Wiadomo, wizyta u ginekologa wskazana. Słyszałam od farmaceuty, że preparat z Medroxyprogesteronem powoduję wcześniejsze wywołanie okresu. Nie wiem czy działa w ten sam sposób co proponowany Noretysteron ?

Czy te preparaty bądź inne przepisane przez lekarza zadziałają zanim nadejdzie dzień ślubu?
dimedicus

Re: Okres w dniu ślubu

Post autor: dimedicus »

Chodzi pani o Depo Provera ma podobne działanie od zalecanego,tyle że jest trochę słabszy,ale też jest w pożądanym celu.
gosia29
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 19 maja 2016, o 14:10

Re: Okres w dniu ślubu

Post autor: gosia29 »

Dziekuję za informację. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post