Bolesne dolegliwości - jądra, migdałki, sutki

Choroby przysadki mózgowej, tarczycy, nadnerczy, jajników.
Bard321
Użytkownicy
Posty: 5
Rejestracja: 18 maja 2016, o 11:45

Bolesne dolegliwości - jądra, migdałki, sutki

Post autor: Bard321 »

Cześć. Prosiłbym o pomoc, jakie badania powinienem wykonać, żeby zdiagnozować problem. Towarzyszą mi wymienione w opisie dolegliwości, do tego jestem po prostu słaby - mimo aktywnego trybu życia, dobrego nastroju, ciągle jestem senny i wiecznie niewypoczęty. Mam wrażenie, że na lewym sutku zrobiła się mała kulka - doskwiera mi przy tym ból. Stale boli mnie ponadto lewe jądro oraz lewy migdałek.
Raczej nie popełniam błędów dietetycznych, a spożywam wiele zdrowych produktów, jak algi w postaci spiruliny i chlorelli, także czystek. Co powinienem zrobić? Zaczyna mnie to mocno niepokoić . Wydaje mi się, że problem jest związany z tarczycą.
admin. med.

Re: Bolesne dolegliwości - jądra, migdałki, sutki

Post autor: admin. med. »

Czy wykonano jakieś badania w diagnozowaniu podanych objawów?
Wskazane wykonanie badania krwi z rozmazem,stolca na pasożyty (3 razy w odstępach jednodniowych,chyba,że w którymś coś wyjdzie)
Badanie palpacyjne przez lekarza, dopiero po wynikach będzie możliwe ocena i ew,rozszerzenie badań
Bard321
Użytkownicy
Posty: 5
Rejestracja: 18 maja 2016, o 11:45

Re: Bolesne dolegliwości - jądra, migdałki, sutki

Post autor: Bard321 »

Robiłem test diacomem - jakkolwiek sceptycznie można do tego podchodzić, powykrywał mi glisty ludzkie z dużym prawdopodobieństwem. Z tym jednak się stonuje, bo urządzenie nie ma medycznego statusu. Do tego coroczne badanie krwi, robiłem kilka miesięcy temu profilaktycznie - wszystko wyszło w normie w profilu trzustki i wątroby, wartość żelaza także w normie, jedynie poziom biribuliny był delikatnie zawyżony.
W takim razie zrobię badanie stolca. Sama morfologia wypadła jednak dobrze - może badanie tarczycy wykonać + podane z rozmazem? Pozdrawiam.
admin. med.

Re: Bolesne dolegliwości - jądra, migdałki, sutki

Post autor: admin. med. »

Bard321 pisze:Robiłem test diacomem
nie mam najmniejszego zaufania do tego badania,tylko zbędny wydatek
Bard321 pisze:W takim razie zrobię badanie stolca. Sama morfologia wypadła jednak dobrze - może badanie tarczycy wykonać + podane z rozmazem?
proszę zrobić oraz dodatkowo mocz.
Tarczyca TSH,fT3 i fT4
Czy były stosowane NLPZ, (tabl./żele/maści)z jakim skutkiem?
Bard321
Użytkownicy
Posty: 5
Rejestracja: 18 maja 2016, o 11:45

Re: Bolesne dolegliwości - jądra, migdałki, sutki

Post autor: Bard321 »

Aktualnie stosuję preparaty firmy Dr Nona, w tym kompresy z morza martwego i maście oparte na ich patencie (połączenie soli z morza martwego z olejkami z ziół + białkem z archebakterii, formy żyjącej w morzu martwym). Póki co zmniejszyła się wysypka w okolicach narządów płciowych (był to grzyb - kolejny dziwny objaw u mnie). Zacząłem je także stosować w pozostałych okolicach od wczoraj - zobaczymy, z jakim skutkiem.
Co do diacoma - nie mam również, jednak urządzenie ma niedługo uzyskać status medyczny.
Wcześniej stosowałem pimafucort, bez skutku. Mocz już robiłem - wyszło wszystko pozytywnie (mogę zamieścić wynik badań w razie potrzeby). Niestety te objawy są dziwne - żadnym badaniu nic mi nie wyszło dotychczas.
W takim razie Tarczyca + badanie z rozmazem, plus badanie kału, tak?:)
dimedicus

Re: Bolesne dolegliwości - jądra, migdałki, sutki

Post autor: dimedicus »

Bard321 pisze:W takim razie Tarczyca + badanie z rozmazem, plus badanie kału, tak?:)
Tak
Nadmienię że grzybice narządów płciowych jest czasem długim leczeniem.Czy robiono usg badanie palpacyjne wymienionych w temacie?
Radzę sobie odpuści te różne cudowne badania i leki.
Bard321
Użytkownicy
Posty: 5
Rejestracja: 18 maja 2016, o 11:45

Re: Bolesne dolegliwości - jądra, migdałki, sutki

Post autor: Bard321 »

Robiłem niedawno usg serca -> wszystko w normie, dziś wykonałem TSH tarczycy, FT3 i FT4. Wyniki to: TSH III generacji 1.858 (wart. ref. 0,4-4,0), FT3 3,24 (wart. ref. 2,6-5,4), FT4 1,29 (0,7-1,6). Ogólnie wszystko w normie, do tego zmierzyłem jeszcze fosforany nieorganiczne i minerały sód, potas, chlorki, wapń, magnez i witaminę D3 - wszystko w normie. Jedynie potas i sód blisko dolnej granicy normy, ale ciągle w normie. Jestem w tym momencie w kropce.
Zrobić zatem palpacyjne badanie połączone klatki piersiowej połączone z badaniem z rozmazem?
Co do preparatów Dr Nony - mają wykonane badania kliniczne i udowodnione działanie wspomagające m.in. przy chorobach skórnych, a także chorobach endokrynologicznych.
dimedicus

Re: Bolesne dolegliwości - jądra, migdałki, sutki

Post autor: dimedicus »

Bard321 pisze:Co do preparatów Dr Nony - mają wykonane badania kliniczne i udowodnione działanie wspomagające m.in. przy chorobach skórnych, a także chorobach endokrynologicznych.
taaaakk? dziwne,że nie sprzedają w aptekach!
To już pana sprawa co stosuje,za to nie odpowiadam
Bard321
Użytkownicy
Posty: 5
Rejestracja: 18 maja 2016, o 11:45

Re: Bolesne dolegliwości - jądra, migdałki, sutki

Post autor: Bard321 »

Nie każda firma decyduje się na wejście na rynek farmaceutyczny, co wymagałoby utworzenia zupełnie innej strategii sprzedaży, czego firma mogłaby nie przetrwać - wówczas produkt ma status albo suplementu, albo kosmetyku, jednak nie wpływa to na jego działanie wspomagające. Z drugiej strony nie wykluczam połączenia moich preparatów z innymi polecanymi - problem jednak w moim wypadku jest nieustalony, więc działam po prostu profilaktycznie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post