Mosbito Natura opaska na rękę odstraszajaca komary

Leki, wskazania, działanie, skutki uboczne, interakcje leków.Leki zalecane do leczenia.Środki spożywcze bezglutenowe
admin. med.

Mosbito Natura opaska na rękę odstraszajaca komary

Post autor: admin. med. »

Wskazania i działanie

Naturalny olejek eteryczny Citronella jest cennym surowcem roślinnym wykorzystywanym w aromaterapii. Ze względu na przyjemny aromat oraz działanie antyseptyczne i pobudzające, olejek jest dodawany do produktów regenerujących ciało oraz duszę. Zapach Citronelli jest odświeżający, przypominający cytrynowy. To właśnie z tego powodu stworzono gamę produktów zapachowych MOSBITO® Natura z olejkiem Citronella! Produkty zapachowe Mosbito Natura wydzielają aromat olejku Citronella, dzięki czemu zapewniają komfort w domu, podczas spacerów, letnich wypraw i pikników. Produkty zawierają 100% naturalnych olejków eterycznych.
Opaska wydziela zapach olejku Citronella, który wytwarza przyjemną aurę zapachową. Ten nowoczesny i modny gadżet pozwoli Tobie spokojnie spędzać czas w domu, podczas spacerów, letnich wypraw i pikników.
100% naturalnych olejków eterycznych, wodoodporna, praktyczna dla dzieci, lubiana przez młodych ludzi, o przyjemnym zapachu olejku Citronella.

Stosowanie
Opaskę należy włożyć na nadgarstek, kostkę lub przyczepić do odzieży w pobliżu odsłoniętych części ciała. Opaskę można również przyczepić do przedmiotów znajdujących się w bliskim otoczeniu (np. torebka, wózek, pasek).
Załączniki
mosbito.jpg
mosbito.jpg (9.87 KiB) Przejrzano 560 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post