Ortodonta - gdzie w Warszawie

Choroby, leczenie zębów, przyzębia, języka, błony śluzowej, tkanek jamy ustnej, stawu skroniowo-żuchwowego.
Awatar użytkownika
waldi
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 92
Rejestracja: 1 mar 2016, o 07:08

Ortodonta - gdzie w Warszawie

Post autor: waldi »

Jak w temacie. Chodzi o wyprostowanie kilku zębów, zniwelowanie szczelin pomiędzy nimi. Mam koleżankę która jeździ do swojego rodzinnego miasta w Lublinie, ale nie uśmiecha mi się, aby raz w miesiącu jeździć kilkaset km na regulację aparatu dla tych kilkuset zł. Może ktoś tutaj już przerabiał ten temat i podpowie, co gdzie i za ile?
chrisek
Użytkownicy
Posty: 4
Rejestracja: 13 maja 2016, o 07:44

Re: Ortodonta - gdzie w Warszawie

Post autor: chrisek »

W Warszawie jest sporo gabinetów. Możesz pochodzić i popytać się w poszczególnych jak się przedstawiają u nich ceny. Ze swojej strony mode polecić Ci gabinet stomatologiczny Supra dent. Gabinet jest jednym z lepszych w stolicy.
Cen nie mają wysokich.

Sam nosiłem aparat przez prawie rok. Jest to dość spory wydatek ale nie żałuję bo przynajmniej nie mam obecnie kompleksów związanych z uzębieniem.
sm1
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 25 maja 2023, o 12:58

Re: Ortodonta - gdzie w Warszawie

Post autor: sm1 »

Warto przy leczeniu ortodontycznym używać skanera wewnątrzustnego. Jest to innowacyjne i skuteczne rozwiązanie, które poprawia jakość i efektywność leczenia oraz zadowolenie pacjenta. Skaner wewnątrzustny jest szybki i dokładny. Pozwala na uzyskanie trójwymiarowego modelu zębów w kilka minut, bez konieczności wykonywania tradycyjnych wycisków. [mod]
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post