Plastyka napletka - brak wzwodu po zabiegu

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
k3l0
Użytkownicy
Posty: 7
Rejestracja: 1 maja 2016, o 10:26

Re: Plastyka napletka - brak wzwodu po zabiegu

Post autor: k3l0 »

W czwartek minie 4 tydzień po zabiegu a ja nadal mam osiem szwów, i podczas wzwodu napletek ściąga się tylko do rowka a dalej strasznie boli i szczypie z okolic wędzidełka na którym jest jeszcze 5 szwów. Czekać aż odpadną same czy iść na ściągnięcie? Może mnie boleć przez to, że mam tam jeszcze szwy?
dimedicus

Re: Plastyka napletka - brak wzwodu po zabiegu

Post autor: dimedicus »

Czas najwyższy będzie podejść do chirurga i usunąć szwy(mogą się utrzymywać do miesiąca) podejrzewam też mastkę i sklejenie napletka
k3l0
Użytkownicy
Posty: 7
Rejestracja: 1 maja 2016, o 10:26

Re: Plastyka napletka - brak wzwodu po zabiegu

Post autor: k3l0 »

Ale gdy nie ma wzwodu napletek ściąga się cały bez problemu. Jest jakiś sposób żeby to tak nie bolało czy ściągnąć szwy i wystarczy? Czy to sklejenie może być tylko podczas wzwodu czy może być za krótkie wędzidełko?

edit: Byłem u lekarza i ściągnął 4 szwy na wędzidełku. Przy ściąganiu z wędzidełka trochę mnie zaciął i strasznie lała się krew lecz po chwili ustała. Powiedział że szwy są miękkie i mogę podczas mycia przejechać gąbką i mogą jakieś wypaść. Czy to prawda?
dimedicus

Re: Plastyka napletka - brak wzwodu po zabiegu

Post autor: dimedicus »

Można namoczyć,zwykle same odpadają ale czasem materiał jest nie taki jak trzeba i stąd problem
Być może trochę szwy trzymają albo blizny, a może inne przyczyny,nie ocenię na odległość
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post