Prostogal na układ moczowy i gruczoł krokowy

Leki, wskazania, działanie, skutki uboczne, interakcje leków.Leki zalecane do leczenia.Środki spożywcze bezglutenowe
admin. med.

Prostogal na układ moczowy i gruczoł krokowy

Post autor: admin. med. »

Prostogal to suplement diety dla mężczyzn, którzy dbają o zdrowie. Preparat dzięki sterolom zawartym w oleju z pestek dyni zapewni prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego i gruczołu krokowego.

Skład:
Olej z pestek dyni tłoczony na zimno, żelatyna, glicerol (substancja wiążąca).

Działanie:
Suplement diety Prostogal to produkt stworzony z myślą o zdrowiu i wygodzie mężczyzn. Beta-sitosterol to substancja, która wpływa korzystnie na prostatę, dzięki czemu redukuje uciążliwe objawy przerostu gruczołu krokowego, takie jak częste wizyty w toalecie. Jej działanie polega na ograniczaniu stężenia niektórych hormonów płciowych we krwi. Olej z pestek dyni dba o układ moczowy, a w szczególności o pęcherz moczowy. Preparat to również źródło kwasów z rodziny Omega-6, oddziałujących korzystnie na organizm.

Zastosowanie:
Prostogal polecany wspomagająco w utrzymaniu prawidłowych funkcji gruczołu krokowego i właściwej pracy układu moczowego oraz jako uzupełnienie diety w kwasy Omega-6 oraz fitosterole.

Informacje dodatkowe:
Produkt zawiera białko pochodzenia zwierzęcego.
6 kapsułek (dzienna dawka) zawiera: kwasy tłuszczowe nasycone 0,276g; kwasy tłuszczowe jednonienasycone 0,504g; kwasy tłuszczowe wielonienasycone 1,284g, w tym: Omega-6 1,284g; fitosterole w przeliczeniu beta-sitosterol 42mg.

Sposób użycia:
Przyjmować doustnie 2 kapsułki 3 razy na dobę, w trakcie posiłków, popijając płynem. Nie przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
Załączniki
PROSTOGAL.jpg
PROSTOGAL.jpg (4.59 KiB) Przejrzano 736 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post