Stwierdzony refluks i zespół jelita drażliwego,wzdęcia max

Choroby układu pokarmowego; przełyku, żołądka, jelit, wątroby, trzustka, dróg żółciowych, odbytu)
Szymek
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 26 maja 2016, o 10:01

Stwierdzony refluks i zespół jelita drażliwego,wzdęcia max

Post autor: Szymek »

Witam, zacznę od tego, iż mam stwierdzony refluks i zespół jelita drażliwego, od 2 miesięcy leczę się u dietetyka, kilogramy spadają w dół, jednak brzuch oraz żołądek jest strasznie wzdęty nawet na czczo, jem bardzo zdrowo, zdrowiej sie juz chyba nie da, bo mam ustawioną dietę lekkostrawną(wszystko gotowane, miesa, owoce, warzywa, zero slodyczy) mam 5-6 posilkow dziennie w odstepach 3 godzinnych, jem sniadanie do 40 min po przebudzeniu, a ostatni posilek 3h przed spaniem.
Do tego ćwiczę codziennie, nie mam nadwagi, zadne leki typu espumisan nie pomagają, probiotyki brałam przez dłuższy czas i takze nie widze poprawy, gastrolog nie wie dlaczego tak sie dzieje, jestem zalamana gdyz czegokolwiek bym nie zjadla i tak moj brzuch jest mega wzdęty, pod mostkiem oraz na dole brzucha, w okolicach pępka jest płaski, nie mam nadwagi, więc to nie moze byc tluszcz. Taki stan utrzymuje sie juz od ponad roku.
dimedicus

Re: Stwierdzony refluks i zespół jelita drażliwego,wzdęcia m

Post autor: dimedicus »

Szymek pisze: zadne leki typu espumisan nie pomagają,
zależy jak się dozuje
Czy wykonano badanie krwi oraz usg j.brzusznej? badanie jelita grubego?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post