Albothyl nie pomogól co robic?

Profilaktyką, choroby żeńskiego układu płciowego, zaburzenia miesiączkowania, antykoncepcja hormonalna, mechaniczna, naturalna, ciąża, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, porady intymne
czarna8888
Użytkownicy
Posty: 11
Rejestracja: 29 lis 2015, o 19:48

Albothyl nie pomogól co robic?

Post autor: czarna8888 »

Witam serdecznie mam problem poniewaz 25.11 bylam u ginekologa, mialam upławy lekki swiad i pieczenie. Pani ginekolog zrobila mi test ph powiedziala ,ze nie jest zle lekka infekcja. Zauwazyla rowniez ,ze zrobila mi sie "Blada nadzerka" ,która narazie nie wymaga leczenia ale przepisala mi globulki Albothyl ,ktore mialy pomóc rowniez na te upławy i na ta nadzerke. Cytologie robilam rok temu bylo wszystko w normie. Teraz równiez zroibla mi wymaz czekam na wyniki cytologii trosze sie boje ,ze moze mi wyjsc cos nie tak. Ale problem najwiekszy twki w tym ,ze po tych globulkach te uplawy nie ustapily, taka wydzielina jest no przezroczysta teraz ale ma lekko nieprzyjemny zapach ;/ Jestem bardzo uczulona na to....... Nie wiem czy mam isc do apteki kupic cos bez recepty czy poczekac na ten wynikk ,ktory bedzie za okolo tydzien i wtedy isc do ginekologa.....Mam obawy ,ze te tabletki nic nie pomogly ....
dimedicus

Re: Albothyl nie pomogól co robic?

Post autor: dimedicus »

Lek powinien pomóc ale skoro objawy się pogorszyły może wskazywać na powstanie grzybicy(skutek uboczny leku) Można podejść do apteki i poprosić o lek jest ich teraz wiele.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post