Bóle podbrzusza, jajników, brak okresu po terminie cyklu

Profilaktyką, choroby żeńskiego układu płciowego, zaburzenia miesiączkowania, antykoncepcja hormonalna, mechaniczna, naturalna, ciąża, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, porady intymne
zontek23
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2016, o 06:53

Bóle podbrzusza, jajników, brak okresu po terminie cyklu

Post autor: zontek23 »

Witam,
Dzisiaj mija 40dc, wczoraj robiłam test z krwi wyszedł negatywny. Cykle mam około 35 dniowe. (chociaż ostatni był 43dniowy) W tym cyklu z obserwacji myślałam, że owulację miałam około 23dc (np. ból podbrzusza) lecz później szyjka nadal była wysoko przez jakiś tydzień lecz śluz był już inny i było go mniej. Następnie obniżyła się, rozpulchniła i była lekko miękkawa. Odczuwałam też bóle podbrzusza, jajników, źle się czułam. Teraz od 4 dni jest wysoko, nie mogę jej prawie dotknąć a jeśli mi się uda to wydaje mi się dziwnie wygięta. Nadal boli mnie lewy jajnik. Ostatni raz współżyłam 22dc bez zabezpieczenia. Ciąża to chyba nie jest bo test już by ją wykrył prawda? Czy mogą to być jakieś np. zaburzenia hormonalne? Do ginekologa mam możliwość pójść dopiero w przyszłym tygodniu.
Proszę o jakąś podpowiedź co może być przyczyną tych zawirowań w moim organizmie.
dimedicus

Re: Bóle podbrzusza, jajników, brak okresu po terminie cyklu

Post autor: dimedicus »

Podejrzewam stan zapalny a nie wykluczam torbieli, bez badania usg nie można ocenić.
Zmiany hormonalne występują tu raczej z podanych przyczyn.Niestety ale bez wizyty u gina.sie nie obejdzie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post