upadek ze schodów dziecka

Rozpoznanie, leczenie, zabiegi-operacje chirurgiczne, transplantologia, korekcji nosa i piersi, liposukcja i lifting. leczenie żylaków nóg
Gosia1992
Użytkownicy
Posty: 7
Rejestracja: 12 mar 2016, o 18:31

upadek ze schodów dziecka

Post autor: Gosia1992 »

witam mój syn lat 4 dnia 29.05 upadł ze schodów pojechaliśmy na SOR miał konsultacje neurologiczną wyszło wszystko dobrze po badaniu TK głowy też ok tylko w badaniu TK kręgosłupa ma ' zniesiona lordoza szyjna z niewielkim kifotycznym wygięciem osi długiej na poziomie C2-C3-C4 W ROZPOZNANIU JEST : DYSTENSJA SZYJNEGO ODCINKA KOLUMNY KRĘGOSŁUPA założyli mu kołnierz taki półtwardy lecz lekarz nie powiedział i nie napisał w karcie informacyjnej na jak długo ten kołnierz i nawet nie mam za ile czasu kontrola i żadnego skierowania do poradni chirurgii dziecięcej również nie dostałam czy może ktoś pomóc jakieś informacje???
Meneus

Re: upadek ze schodów dziecka

Post autor: Meneus »

Gosia1992 pisze: DYSTENSJA
raczej Dystorsja
Gosia1992 pisze:na jak długo ten kołnierz i nawet nie mam za ile czasu kontrola i żadnego skierowania do poradni chirurgii dziecięcej również nie dostałam czy może ktoś pomóc jakieś informacje???
w takich przypadkach stosuje się zwykle na 2 tygodnie,można na noc zdejmować i po 2 tygodniach do kontroli.
Trochę dziwne że w wypisie(epikryza) nie jest podane,co i jak.
Gosia1992
Użytkownicy
Posty: 7
Rejestracja: 12 mar 2016, o 18:31

Re: upadek ze schodów dziecka

Post autor: Gosia1992 »

właśnie w ogóle nie ma nic tylko w zaleceniach jest zdanie kołnierz na szyję i nic wiecej ;-(
ale dziękuję za informacje
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post