Med Contour Medical do zatrzymania cellulitu i zlikwidowania

Rozpoznanie, leczenie, zabiegi-operacje chirurgiczne, transplantologia, korekcji nosa i piersi, liposukcja i lifting. leczenie żylaków nóg
admin. med.

Med Contour Medical do zatrzymania cellulitu i zlikwidowania

Post autor: admin. med. » 22 maja 2016, o 15:10

Med Contour Medical do zatrzymania cellulitu i zlikwidowania nadmiaru tłuszczu
Medycyna estetyczna - Med Contour Medical do zatrzymania cellulitu i zlikwidowania nadmiaru tłuszczu
Zmagasz się z cellulitem i nadmiarem tłuszczu w takich miejscach jak brzuch, uda, czy pośladki? Specjalnie dla ciebie przetestowałyśmy działanie zabiegu Med Contour.

Do częstochowskiej kliniki Esteticmed.pl pojechałam zachęcona znakomitą opinią, jaką wystawiła jej w mediach Anja Rubik. Postanowiłam wypróbować tu dwa nowe zabiegi medycyny estetycznej. Jednym z nich właśnie był Med Contour Medical na ciało.

Kosmetolog Magdalena Poraj dokładnie tłumaczy mi, na czym polega działanie Med Contour. To nowy zabieg na wybrane partie ciała, który przede wszystkim polecany jest osobom zmagającym się z cellulitem i nadmiarem tłuszczu w miejscach takich jak brzuch, pośladki czy uda. Co ważne - w trakcie zabiegu komórki tłuszczowe są niszczone i na obszarze poddanym działaniu urządzenia nie odtwarzają się, zatem jego efekt jest stały. Postanawiam poprawić wygląd ud i brzucha, który ze względu na mój siedzący tryb życia nie jest w najlepszej formie. Rozpoczyna się zabieg. Specjalna głowica jednocześnie zasysa i podgrzewa moją skórę, emitując fale ultradźwiękowe.

Med Contour Medical
To właśnie ultradźwięki działają na tkankę tłuszczową rozbijając i upłynniając jej komórki. Przed przyłożeniem głowicy do skóry, cała okolica poddana zabiegowi jest smarowana oliwką, dzięki czemu urządzenie gładko przesuwa się po brzuchu. Głowica porusza się wolnym, kolistym ruchem. Zabieg trwa dość długo, z czasem wrażenie ciepła robi się mniej przyjemne, o czym zostałam uprzedzona. Nasilenie fal ultradźwiękowych, czyli temperaturę odczuwalną w trakcie zabiegu można modyfikować, postanawiam jednak wytrwać, by efekt był jak najlepszy.

Po godzinnym zabiegu, część bardzo przyjemna - kilkuminutowy drenaż limfatyczny, który mam powtarzać przez kolejne trzy dni. Drenaż usprawnia krążenie limfy, przyspieszając efekty zabiegu. Jeśli chcemy wykonać go samodzielnie ważne, żeby masować odpowiednie miejsca zgodnie z ruchem wskazówek zegara płynnie i delikatnie, w tempie około 10-15 ruchów na minutę.

Med Contour Medical
Bezpośrednio po zabiegu skóra na brzuchu jest zaczerwieniona, ale bardzo szybko odzyskuje swój naturalny kolor. Wrażenie po jednym zabiegu jest zadowalające - po kilku dniach mój brzuch wydaje się być bardziej płaski, choć do ideału jeszcze trochę brakuje. Postanawiam zwiększyć aktywność fizyczną i skorzystać z mocy ultradźwięków ponownie, bo w przypadku Med Contour najlepsze efekty przynosi seria 3-5 zabiegów.

źródło: kobieta.gazeta.pl/kobieta

Margot31
Użytkownicy
Posty: 12
Rejestracja: 26 sty 2016, o 20:08

Re: Med Contour Medical do zatrzymania cellulitu i zlikwidow

Post autor: Margot31 » 8 cze 2016, o 14:33

Sama po sobie wiem, jak skuteczne są Zabiegi na Ciało. Sama regularnie poddaję się różnym upiększającym terapiom w REKLAMA , przez co udało mi się wygrać walkę z cellulitem. Teraz zabieram się za rozstępy i wierzę, że efekt zabiegów będzie tak samo dobry.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post