Wieczorne karmienie maluszka

Choroby dziecięce, opieka nad dzieckiem oraz rozwój.
Mirela
Użytkownicy
Posty: 12
Rejestracja: 18 mar 2016, o 14:07

Wieczorne karmienie maluszka

Post autor: Mirela »

Witam, Mój prawie 8 miesięczny syn jest karmiony mlekiem modyfikowanym 2 od jakiegoś czasu bardzo nie pokoi mnie to,że budzi się co 2 h na karmienie. Próbuje brać go na ręce by faktycznie sprawdzić czy chodzi o jedzenie i chce go utulić z powrotem do snu ale jednak butelka wygrywa ponieważ jest płacz. Podaję mu wodę do picia i sok, więc jeśli chodzi o jakiekolwiek herbatki żeby go oszukać to niestety nie wchodzi to w grę. Jakiś czas temu normalnie wytrzymywał w nocy po 3 a nawet 4 h bez jedzenia. Nie wiem co mu się przestawiło. Jedynie co mi teraz przychodzi do głowy to dwa ząbki na dole które mu się przebiły przez dziąsełko może to jest powód? Dodam,że dziecko od 3 miesięcy je produkty stałe i 2 razy w ciągu dnia potrzebuje zjeść mleko,to mu spokojnie wystarcza. Jestem przerażona ile to jeszcze może potrwać nie dość,że jestem wykończona to martwię się by mały nie miał nadwagi. Proszę o pomoc z góry dziękuje.
carboczar

Re: Wieczorne karmienie maluszka

Post autor: carboczar »

.
Czy dziecko często sika? jak często się załatwia,jakie to są stolce?
Nie ma w tym nic dziwnego nocnym apetycie dziecka.Dziecko się rozwija i potrzebuje więcej różnych związków.Jeśli jest zdrowe to nic sie nie dzieje.Zwykle takie objawy ustępują po roku czasu
Mirela
Użytkownicy
Posty: 12
Rejestracja: 18 mar 2016, o 14:07

Re: Wieczorne karmienie maluszka

Post autor: Mirela »

Dziecko sika dość często zmiana pieluszki co 2,3 godz ale wydaje mi się,że to normalne. Jeśli chodzi o stolce to są dwa razy dziennie bez zaparć i zatwardzeń.
tylko dziwi mnie to dlaczego nagle taka zmiana było co 3,4 h a teraz to boję się żeby go nie przekarmić... przestraszyłam się. Ale w tym momencie troszkę się uspokoiłam.
carboczar

Re: Wieczorne karmienie maluszka

Post autor: carboczar »

Nie uważam aby coś się działo poważnego,nic na to nie wskazuje.Przy okazji podejść do pediatry i sprawdzić ogólny stan zdrowia dziecka.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post