Zabójcze lekarstwa

Książki dla lekarzy,studentów,pacjentów pomocne w poznaniu leczenia i chorób
admin. med.

Zabójcze lekarstwa

Post autor: admin. med. »

Zabójcze lekarstwa, i zorganizowana przestępczość, czyli jak koncerny farmaceutyczne niszczą opiekę zdrowotną - opis produktu:
Leki to trzecia najczęstsza przyczyna śmierci - po chorobach serca i nowotworach.

W swojej najnowszej przełomowej książce Peter C Gotzsche odkrywa przed Czytelnikiem oszustwa branży farmaceutycznej, której przedstawiciele - nie licząc się z życiem i zdrowiem pacjentów - fałszują wyniki badań i stosują kłamliwe chwyty marketingowe.

Autor w przekonujący sposób porównuje świat farmaceutycznych gigantów ze światem tytoniowych potentatów, wyciągając na światło dzienne szokujące fakty na temat społecznych oszustw i politycznych intryg
Zabójcze lekarstwa to naszpikowana dowodami diagnoza systemu opartego na wszechobecnych przestępstwach, kłamstwie, korupcji i bezsilności agencji regulacyjnych, które wymagają natychmiastowej reformy.

Zabójcze lekarstwa... zdobyła liczne nagrody - w tym główną, nagrodę w corocznym konkursie książkowym, przyznawaną przez poczytne British Medical Association (BMA) w kategorii `Basic of Medicine` w 2014 roku. Została przetłumaczona na 15 języków świata.
admin. med.

Kobiece dolegliwości

Post autor: admin. med. »

Dawniej, gdy problemy zdrowotne pojawiały się w organizmie kobiet, sięgały po herbaty ziołowe. Tym samym leczyły przyczynę schorzenia, nie zaś jego skutek, czyli ból. Teraz wszechobecna, syntetyczna tabletka z bólem radzi sobie wyśmienicie, ale po zdrowie idziemy na skróty, które niestety są podstępne, stąd choroba rozwija się w organizmie powoli, a później znienacka atakuje.
Załączniki
kobiece-dolegliwosci.jpg
kobiece-dolegliwosci.jpg (6.55 KiB) Przejrzano 1488 razy
admin. med.

Zespół Sudecka Algodystrofia CRPS

Post autor: admin. med. »

Niniejsza publikacja stanowi zaktualizowane, gruntownie zweryfikowane i rozszerzone drugie wydanie cenionej przez Czytelników monografii, którą autor opublikował w 2000 r. pod tytułem „Algodystrofia kończyny górnej. Pourazowy zespół bólowy kończyny górnej: diagnostyka i leczenie”. Obejmuje między innymi zagadnienia diagnostyki, leczenia (z uwzględnieniem tzw. metody szczecińskiej) i profilaktyki zespołu Sudecka. Traktuje też o algodystrofii kończyny dolnej, algodystrofii u dzieci i młodzieży oraz zespole bark-ręka. Powstała w oparciu o bogate doświadczenie kliniczne autora. Ma charakter praktyczny i krytyczny.
Załączniki
zespol-sudecka.jpg
zespol-sudecka.jpg (4.09 KiB) Przejrzano 1489 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post