Miramile Tonsil zapalenie gardła, przeziębienie, angina

Leki, wskazania, działanie, skutki uboczne, interakcje leków.Leki zalecane do leczenia.Środki spożywcze bezglutenowe
admin. med.

Miramile Tonsil zapalenie gardła, przeziębienie, angina

Post autor: admin. med. »

MIRAMILE TONSIL Spray do jamy ustnej i gardła przyczynia się do utrzymania integralności śluzówki, chroniąc ją przed działaniem czynników zewnętrznych. Wykazuje właściwości nawilżające i zmiękczające.

Skład:
olejek z balsamowca mirry, olejek z rokitnika zwyczajnego, olejek z nagietka, olejek z pomarańczy słodkiej, olejek z gorzkich migdałów, olejek eteryczny z tymianku, olejek mięty pieprzowej, olej rzepakowy

Działanie:
Produkt ma postać sprayu do jamy ustnej i gardła. Stanowi niezwykłą kompozycję olejków roślinnych (olejek z rokitnika zwyczajnego), które pokrywają błonę śluzową ochronnym filmem, który zwiększa integralność śluzówki. Ma to miejsce ponieważ preparat chroni przed oddziaływaniem czynników zewnętrznych. Dodatkowo wykazuje właściwości zmiękczające i nawilżające (olejek z balsamowca mirry, olejek z nagietka). Działa kojąco i łagodząco, eliminując takie dolegliwości jak ból gardła, problemy z połykaniem, chrypka, suchość, drapanie w gardle, uczucie ciała obcego w gardle. Dzięki zawartości olejków eterycznych preparat ma przyjemny smak.

Przeciwwskazania:
- nadwrażliwość na składniki produktu
- stosowanie u niemowląt i małych dzieci

Wskazania:
Zaleca się stosowanie preparatu pomocniczo przy zapaleniu gardła i chrypce (np. zapalenie gardła, przeziębienie, angina, zapalenie krtani). Wskazany jak preparat łagodzący symptomy takie jak: suchość, drapanie w gardle, trudność z przełykaniem, uczucie ciała obcego w gardle, stany obrzękowe błony śluzowej.

Sposób użycia:
Stosować miejscowo u osób dorosłych i dzieci powyżej 2 roku życia. Zaleca się rozpylanie preparatu w jamie ustnej, powtarzając czynność x 2-3/24h.
Załączniki
MIRAMILE-TONSIL-Spray-do-jamy-ustnej-i-gardla.jpg
MIRAMILE-TONSIL-Spray-do-jamy-ustnej-i-gardla.jpg (3.04 KiB) Przejrzano 1001 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post