powiększone wezly chłonne

Rozpoznawanie, profilaktyka i leczenie chorób wewnętrznych, choroby wieku starszego, choroby zakaźne, układu oddechowego, diabetologia, alergie.
justamaster
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2016, o 05:12

powiększone wezly chłonne

Post autor: justamaster »

Wiele czytałam w Internecie na temat powiększonych węzłów chłonnych jednak postanowiłam przedstawić swój problem. Mam od długiego czasu powiększone węzły chłonne,niedużo wielkości ok 1 cm, na ich powierzchni są dziurki, są dość twarde, po 2 z dwóch stron jakby chowają sie za blonka,odczuwam również dyskomfort w szyi oraz zauwazylam zwiekszona ilość kleistej wydzieliny w gardle, lekarka rodzinna powiedziała, ze to nic i wręcz wyśmiała mój lęk. Od 2 dni czuje bol pod pachami, domyślam sie, ze to kolejne wezly
Te w buzi nie bola. Bardzo sie boje, ze to.moze być nowotowr. Gdzie sie z tym udać? Wyniki moczu w normie, krew dzis odbiore.
dimedicus

Re: powiększone wezly chłonne

Post autor: dimedicus »

Więc należy wykonać badanie przeciwciał przeciw Borrelia burgdorferi w klasie IgG i IgM.Proszę podać wyniki badania krwi(z normami dla danego labo)czy przeprowadzono badanie audiologiczne?badanie na pasożyty,badanie gastrologiczne,tarczyca,przepływy szyjne?(Doppler)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post