zaburzenia w pracy serca,szybkie męczenie się

Schorzenia i wady układ krążenia, układu sercowo-naczyniowego, nadciśnienie tętnicze, choroby tętnic i żył
MeMarije
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 27 cze 2016, o 21:51

zaburzenia w pracy serca,szybkie męczenie się

Post autor: MeMarije »

witam ! mam pytanko ... mam nastepujacy problem , mam zaburzenia serca , ktore glownie objawiaja sie w czasie wysilku fizycznego , jak rowniez od razu po nim ... wtedy serce strasznie mi lata , mocno bije ... do tego dochodzi problem taki ze od razu boli mnie troszke glowa , oraz mam problemy z oddychaniem ... to nie jest taki normalny pelen oddech ... do tego rowniez nieraz mam uczucie goracego ciała ... goraca glowa , uszy , gardło ... czesto jestem oslabiony i mam uczucie takiej gulki w gardle ... zaznacze ze mam 21 lat ... mialem robione badania takie jak ekg , echo , oraz badanie holtera ... 3 te badania wyszly dobrze ... lekarz powiedzial ze nie ma w tych badaniach nic niepokojącego ... co mi moze dolegac ??? i czy nalezy wykonac jeszcze jakies badania dodatkowe ? dziekuje za odpowiedz
dimedicus

Re: zaburzenia w pracy serca,szybkie męczenie się

Post autor: dimedicus »

Jeśli badania kardiologiczne nic nie wykazują warto rozważyć czy nie występują problemy gastryczne lub endokrynologiczne.
MeMarije
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 27 cze 2016, o 21:51

Re: zaburzenia w pracy serca,szybkie męczenie się

Post autor: MeMarije »

odnosnie problemow gastrycznych stwierdzono u mnie zespol jelita drazliwego ... mialem juz robione badanie krwi TSh i wyszlo oki ... co w takim razie ekspert radzi ? zaznacze ze dosc czesto mam uczucie jakbym byl przeziebiony , pobolewa mnie gardlo a niby laryngologicznie jest oki ... co mi moze dolegac ?
dimedicus

Re: zaburzenia w pracy serca,szybkie męczenie się

Post autor: dimedicus »

ZJD może takie objawy powodować,szczególnie kiedy występuje refluks.Wówczas występuje uczucie duszności,bólów zamostkowych,występuje dyszenie.Są tu wskazane blokery pompy protonowej,(można kupić bez Rp ale są stosunkowo droższe i słabsze jak na Rp)Preparaty poprawiające perystaltykę jelit( też są na Rp i bez)Leki uspokajające stosowane przy ZJD)zasadniczo tylko na Rp chyba,że ziołowe)Bakterie kwasu mlekowego dla zmiany flory bakteryjnej.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post