Ból ucha srodkowego.

Leczeniem chorób ucha, nosa, krtani, gardła, narządów głowy i szyi.
DonSelfish
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 1 lip 2016, o 18:58

Ból ucha srodkowego.

Post autor: DonSelfish »

Witam, mam pewien problem. Odczuwam ból ucha srodkowego podczas poruszania szczęką. Miewalem juz kiedys zapalenie ucha srodkowego jednak tym razem nie mam goraczki i czuje sie ogolnie dobrze. Nigdzie sie nie uderzylem w tych okolicach. Mam tak od okolo 2-3 dni i nie przeszkadzalo mi to tak bardzo w codziennym zyciu jednak bol nie ustepuje. Gdy przez dluzszy okres nie poruszam szczęką nie odczuwam prawie zadnego dyskomfortu, moze troszkę. Jednak podczas jedzenia posilku pojawia sie juz problem. Podczas gryzienia ból jest dotkliwy. Gdy rozszerze szczeke znacząco bol jest silny, tak samo przy sciskaniu. Powinienem udac sie do specjalisty? Problemem jest to ze dzisiaj piatek wieczor, wiec moglbym sie dostac prywatnie dopiero w przyszlym tygodniu. Podejrzewacie cos groźnego?
dimedicus

Re: Ból ucha srodkowego.

Post autor: dimedicus »

Nie musi być gorączka aby był problem z uchem.Inne przyczyny to zatoki,zęby,gardło.
Prawdopodobnie jakiś stan zapalny ale bez badania się nie obejdzie.Można zaaplikować kropelki do ucha i chodzi z zatkany uchem.Do poniedziałku powinno pomóc a jak nie udać się do lekarza
DawidAdr
Użytkownicy
Posty: 14
Rejestracja: 5 lip 2016, o 18:22

Re: Ból ucha srodkowego.

Post autor: DawidAdr »

Ból podczas gryzienia wskazuje na problemy z zębami lub zatokami szczękowymi. Polecam wybrać się do specjalisty, który zleci odpowiednie badania.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post