BLUMAG SKURCZ DUO na prawidłową pracę mięśni, funkcjonowanie układu nerwowego

Leki, wskazania, działanie, skutki uboczne, interakcje leków.Leki zalecane do leczenia.Środki spożywcze bezglutenowe
admin. med.

BLUMAG SKURCZ DUO na prawidłową pracę mięśni, funkcjonowanie układu nerwowego

Post autor: admin. med. »

Skład
Dzienna porcja: Magnez 375 mg, witamina B6 1,4 mg, potas 320 mg.
Wskazania
Przeznaczony jest zwłaszcza dla osób z tendencją do skurczy mięśni (np. drganie powiek, skurcze mięśni nóg), ponieważ jego składniki wspomagają prawidłową pracę mięśni i wpływają korzystnie na ograniczenie powstawania skurczy mięśni.
Dawkowanie
W ciągu dnia: 1 kapsułka z magnezem i witaminą B6, w trakcie posiłku lub po posiłku, popijając wodą lub innym płynem. Wieczorem: 1 kapsułka z potasem, w trakcie posiłku lub po posiłku, popijając szklanką wody lub innego płynu.
Działanie
Potas reguluje gospodarkę wodno – elektrolitową, odgrywa podstawową rolę w utrzymaniu prawidłowej kurczliwości mięśni, odpowiada za prawidłową pracę mięśni. Wpływa na poprawne funkcjonowanie układu nerwowego i bierze udział w przewodzeniu impulsów nerwowych. Magnez aktywuje ponad 300 enzymów, jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania mięśni, w tym mięśnia sercowego, odgrywa ważną rolę w procesie skurczu mięśni. Wspomaga prawidłową pracę układu nerwowego i uczestniczy w przewodnictwie nerwowym. Witamina B6 ułatwia wchłanianie magnezu z przewodu pokarmowego (o 20 – 40 %), jest konieczna do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Wspomaga prawidłową pracę układu odpornościowego.
Załączniki
BLUMAG-SKURCZ-JEDYNY-DUO.jpg
BLUMAG-SKURCZ-JEDYNY-DUO.jpg (4.85 KiB) Przejrzano 684 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post