Problemy z oddychaniem

Rozpoznawanie, profilaktyka i leczenie chorób wewnętrznych, choroby wieku starszego, choroby zakaźne, układu oddechowego, diabetologia, alergie.
l3sz3k1989
Użytkownicy
Posty: 6
Rejestracja: 7 lip 2016, o 15:15

Problemy z oddychaniem

Post autor: l3sz3k1989 »

Witam,
Dnia 30 czerwca bieżącego roku ok godziny 20.00 zacząłem mieć problemy z oddychaniem tzn. zaczęło mi świszczeć w płucach, problem narastał z godziny na godzinę miałem coraz większe problemy z oddychaniem, nie mogłem w pełni nabrać powietrza oraz czułem ból w klatce piersiowej, ok godziny 3.oo nad ranem pojechałem do szpitala i podano mi corhydron oraz lek na literę t.... nie pamiętam nazwy - dawki po 200ml, po otrzymaniu leków czułem jak ból i problem z oddychaniem ustaje, lecz nadal czasem odczuwał ból w klatce piersiowej - lekarz na SOR wpisał"dychawica oskrzelowa"
Wykonałem zdjęcie RTG mogę przesłać na meila ponieważ nie mogę załączyć w temacie.
dimedicus

Re: Problemy z oddychaniem

Post autor: dimedicus »

Objawy wskazują na astmę oskrzelową. Czy był pan u lekarza I kontaktu?
Zdjęcie proszę wysłać na adres administratora,dział Kontakt z administracją
l3sz3k1989
Użytkownicy
Posty: 6
Rejestracja: 7 lip 2016, o 15:15

Re: Problemy z oddychaniem

Post autor: l3sz3k1989 »

Tak byłem u lekarza I kontaktu i otrzymałem skierowanie do pulmunologa, choć martwię się ponieważ mój ojciec zmarł na tętniaka aorty i boję się że to może mieć jakieś powiązanie. Zaznaczam że nie palę papierosów - kilka razy mi sie zdarzyło zapalić ale nie jestem palaczem. Zdjęcie wysyłam na adres email administartora.
dimedicus

Re: Problemy z oddychaniem

Post autor: dimedicus »

Jedyne co tu widzę to zmiany w oskrzelach ale nic patologicznego.
l3sz3k1989
Użytkownicy
Posty: 6
Rejestracja: 7 lip 2016, o 15:15

Re: Problemy z oddychaniem

Post autor: l3sz3k1989 »

Nic patologicznego tzn ? I jakie zmiany w oskrzelach ? Z góry dziękuję serdecznie za odpowiedź :)
dimedicus

Re: Problemy z oddychaniem

Post autor: dimedicus »

l3sz3k1989 pisze:Nic patologicznego tzn ?
nic nowotworowego
l3sz3k1989 pisze:I jakie zmiany w oskrzelach
jest stan zapalny wynikający najprawdopodobniej z astmy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post