Dziwny bol glowy

Choroby obwodowego układu nerwowego i ośrodkowego układu nerwowego, Depresje i nerwice.
hustlewings
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 9 lip 2016, o 18:29

Dziwny bol glowy

Post autor: hustlewings »

Witam, od jakiegoś czasu (rok) miałam kilka epizodów dziwnego bolu głowy, ciężko go opisać ale bylo to uczucie jakby cos pekalo w glowie z tylu przy karku prawie i po tym peknieciu uczucie rozlewajacego sie gorąca. Trwalo to wszystko kilka sekund i towarzyszył temu paraliż i ciemno przed oczami. Po wszystkim bałam sie ruszyć głową czy cos się nie uszkodziło ale za każdym razem bylo ok. Od jakiegoś tygodnia codziennie rano budzę sie z takim klujacym bólem z prawej dolnej strony Glowy który czuć mocniej np przy skrecaniu Glowa. Podczas chodzenia czuje takie pulsowanie oraz bola mnie galki oczne przy patrzeniu w różne strony. Czy ten bol moze miec związek z tymi epizodami które czasem u mnie wystepowaly? Czy ktos wie co to takiego i czy jest to groźne? Czy obecny bol głowy moze być skutkiem przewiania? Niestety na chwile obecna nie mam możliwości pójść do lekarza ale zrobię to najszybciej jak to możliwe.
dimedicus

Re: Dziwny bol glowy

Post autor: dimedicus »

Pana objawy wskazują na problem z kręgosłupem szyjnym,wskazane wykonać RTG.
Raczej wątpliwe aby było od przewiania ale nie wykluczam i takiej możliwości.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post