stulejka oraz sina dolna część zoledzi

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
x.x.x.97
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 9 lip 2016, o 22:29

stulejka oraz sina dolna część zoledzi

Post autor: x.x.x.97 »

Witam serdecznie.W sierpniu kończę 19 lat i niestety posiadam stulejkę a co za tym idzie, nie utrzymywalem odpowiedniej higieny pod napletkiem. Dopiero niedawno bardzo powoli udało mi się zsunac cały napletek z zoledzi i tutaj pojawia się mój problem. Dolna krawędź zoledzi jest sina, wręcz fioletowa a reszta zaczerwienione. Co to może być? Jak to leczyć? Wizytę u urologa mam umowiona dopiero na 15 sierpnia i boję się ze nieleczone do tego czasu może mieć poważne powikłania. W dodatku mocze penisa w ciepłej wodzie jednak nie pocierając ręką ponieważ żoładz jest zbyt wrażliwy na dotyk. Czy do 15 sierpnia moze wyniknac z tego cos powaznsgo? Czy jest jakiś skuteczny sposób leczenia bez recepty? Z góry dziekuje
dimedicus

Re: stulejka oraz sina dolna część zoledzi

Post autor: dimedicus »

Jeśli udaje się zsunąć napletek z żołądzia w stanie "zwisu" to proszę ćwiczyć również w stanie wzwodu i jeśli tu się uda zsunąć napletek to nie ma stulejki.Proszę ćwiczyć zsuwanie,myć pod napletkiem najlepiej stosować żele do higieny intymnej.
Moczenie w ciepłej wodzie z mydlinami z mydła szarego(5-10 minut)W tym czasie ćwiczyć zsuwanie napletka. Następnie posmarować maścią Alantan plus.Kilka razy dziennie.Na noc stosować krem Clotrimazolum
x.x.x.97 pisze: Czy do 15 sierpnia moze wyniknac z tego cos powaznsgo?
co najwyżej pogłębi się stan zapalny
podana maść i krem w aptece bez Rp.
x.x.x.97
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 9 lip 2016, o 22:29

Re: stulejka oraz sina dolna część zoledzi

Post autor: x.x.x.97 »

Dziekuje bardzo za odpowiedz , pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post