INNOVA Sensitive pasta do zębów wrażliwych

Leki, wskazania, działanie, skutki uboczne, interakcje leków.Leki zalecane do leczenia.Środki spożywcze bezglutenowe
admin. med.

INNOVA Sensitive pasta do zębów wrażliwych

Post autor: admin. med. »

INNOVA to linia past najnowszej generacji sprowadzanych prosto z Rosji! Pasty INNOVA to profesjonalna pielęgnacja zębów wrażliwych! Wzmacnia szkliwo i walczy z różnymi przyczynami nadwrażliwości.

Twórcy linii past INNOVA zwrócili uwagę na uciążliwy problem nadwrażliwości, dlatego też INNOVA stworzona została specjalnie z myślą o ochronie wrażliwych zębów.

Jak działają pasty INNOVA?
Składniki pasty do zębów INNOVA mają działanie terapeutyczne, wnikają głęboko do otwartych kanalików nerwowych i pokrywają je w całości nanomateriałem, dzięki któremu ból spowodowany przez nadwrażliwość jest eliminowany. Pasta INNOVA wzmacnia szkliwo zębów, tym samym zmniejsza wrażliwość zębów oraz dba o dziąsła.

Składnik aktywny, Nanohydroksyapatyt, wnika głęboko w kanaliki zębinowe, skutecznie eliminując przyczyny nadwrażliwości zębów. Naturalne składniki skutecznie rozjaśniają szkliwo i dają efekt naturalnie białych zębów. Zawarty w paście ekstrakt z pestek winogron blokuje rozwój bakterii wywołujących próchnicę i zapobiega tworzeniu się płytki nazębnej. Pasta łączy w sobie wiele zalet w tym również dba o zdrowie dziąseł.

Potwierdzona skuteczność!

Zostało klinicznie udowodnione, że pasta INNOVA pomaga zmniejszyć wrażliwość zębów, skutecznie i bezpiecznie przywraca szkliwo do zdrowia już po pierwszej aplikacji
Pasta INNOVA rozjaśnia szkliwo i zmniejsza tworzenie się płytki nazębnej. Wysoka skuteczność została potwierdzona przez Centrum Stomatologii Prewencyjnej Uniwersytetu Medycznego Pavlov.

INNOVA Intensywna Regeneracja przeznaczona jest przede wszystkim dla osób cierpiących na dużą nadwrażliwość zębów i pragnących uporać się z tym dokuczliwym problemem. Intensywne działanie pasty gwarantuje ulgę w odczuwaniu bólu.

Ekstrakt z pestek czerwonych winogron skutecznie walczy z próchnicą.
Ekstrakt z eukaliptusa dba o twoje dziąsła.

W 91 % z naturalnych składników.
Zalety pasty Intensywna Regeneracja!

efekt czyszczenia- 75,5%
remineralizacja szkliwa- 64,9%
walka z próchnicą- 75%
wydajność homeostatyczna- 68,6%
walka z nadwrażliwością- 63,6%
walka ze stanami zapalnymi- 64,2%
Wolna od szkodliwych składników tj:

SLS, chlorheksydyny, triklosanu, soli potasu, związków glinu, węglanu wapnia, środków ściernych agresywnych, fosforanu i pirofosforanu, sacharyny, nadtleneku sodu.

Sklad Innova Intensywna Odbudowa Szkliwa- odbudowująca pasta dla zębów wrażliwych (zielona)_Aqua,Sorbitol,HydratedSilica,Glycerin,PEG-8,Hydroxiapatite(nano)Calcium Lactate,Aroma,Sodium Monoflorophasphate,Cellulose Gum, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laurpyl Sarcosinate, Xylitol, Propylene Glycol(and)Olaflur, Sodium Methylparaben,Stevia RebaudianaExtract,Anethole, Citric Acid,Eucalyptol, o-Cymen-5-ol,Tecopheryl Acetate, Titanium Dioxide, Thymol, Vitis Vinifera(Grape)Seed Extract, Disodium EDTA, Tannase, Limonene, Linalool, Citral, Fluoride content-0,11%(1100 ppm).

Pojemność: 75 ml
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post