Kwawienie pomiedzy miesiaczkami

Profilaktyką, choroby żeńskiego układu płciowego, zaburzenia miesiączkowania, antykoncepcja hormonalna, mechaniczna, naturalna, ciąża, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, porady intymne
milka1986
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 16 lip 2016, o 11:42

Kwawienie pomiedzy miesiaczkami

Post autor: milka1986 »

Witam,
Od 3 miesiecy staramy sie z narzeczonym o dziecko, a od 2 miesiecy pomiedzy miesiaczkami pojawia mi sie obfite krwawienie, jakby drugi okres. Trwa to najczesniej 5-6 dni. Bylam u Pani ginekolog dwa razy, robila cytologie, 2x usg, i wszystko wyszlo w porzadku (zaliczono do 2 kategorii na cytologii). Zadnych pecherzykow, nic.
Prosilabym o podpowiedz co moze byc nie tak. Z tego wszystkiego nie wiem teraz kiedy mam okres a kiedy to dziwne krwawienie :-
dimedicus

Re: Kwawienie pomiedzy miesiaczkami

Post autor: dimedicus »

Czy wykonano badania hormonalne?Jak na krwawienie między miesiączkami trwa za długo(zwykle max 2-3 dni) tu 5-6 dni co może wskazywać na zmiany hormonalne np obniżeniem estrogenów.Jak rozumiem nie występuje takie krwawienie po stosunku.
Jak wygląda wydzielina w tym czasie,krew jest czerwona,ze skrzepami,coś więcej
Czy ma już pani dzieci? wynik cytologii wskazuje,że może występować jakiś stan zapalny.
Czy są stosowane jakieś leki,choroby?
milka1986
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 16 lip 2016, o 11:42

Re: Kwawienie pomiedzy miesiaczkami

Post autor: milka1986 »

Nie wystepuje krwawienie po stosunku. Nie mam dzieci:) nie wystepuja zadne choroby. Nie wykonano badan hormonalnych. Krew jest czerwona ze skrzepami wystepuje rowniez krew zawieszona w sluzie

P.s na cytologii w lutym wyszlo "candida cos tam", ale dostalam globulki przeciwgrzybiczne
admin. med.

Re: Kwawienie pomiedzy miesiaczkami

Post autor: admin. med. »

milka1986 pisze:candida cos tam
Candida albicans
przyczyn może być kilka i tak można podejrzewać;torbiel jajnika,z przyczyny endometrium,zapalenia,grzybica itd
Trzeba zrobić dokładniejsze badania w tym hormonalne.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post