miflonide 200 na krtań

Leczeniem chorób ucha, nosa, krtani, gardła, narządów głowy i szyi.
calinezcka
Użytkownicy
Posty: 23
Rejestracja: 30 kwie 2016, o 12:40

miflonide 200 na krtań

Post autor: calinezcka »

Witam,
mąż od kilku dni zażywa Miflonide 200 na zwężenie nagłośni w krtani. Objawiła się ona ciągłą chrypką rano i wieczorem, w ciągu dnia jest ok. Lekarz stwierdził, że to pozostałość po przebytym zapaleniu krtani i ciężko będzie wyleczyć. Czy to prawda?

I jeszcze jedno pytanie:W piątek wybieramy się do znajomych i czy biorąc ten lek możne napić się piwa? W internecie są sprzeczne informacje na ten temat a w ulotce nic nie pisze.

Proszę o odpowiedź.
dziękuję.
dimedicus

Re: miflonide 200 na krtań

Post autor: dimedicus »

calinezcka pisze:W piątek wybieramy się do znajomych i czy biorąc ten lek możne napić się piwa? W internecie są sprzeczne informacje na ten temat a w ulotce nic nie pisze.
Niestety ale w czasie kuracji nie jest wskazane spożywanie alkoholu.
calinezcka pisze:Lekarz stwierdził, że to pozostałość po przebytym zapaleniu krtani i ciężko będzie wyleczyć. Czy to prawda?
może nie ciężko ale trwać może leczenie dosyć długo.
Dobre efekty daje zmiana klimatu z leczeniem inhalacją z wibroaerozolem, lekami przeciwzapalnymi, co pozwala szybciej zregenerować śluzówkę
calinezcka
Użytkownicy
Posty: 23
Rejestracja: 30 kwie 2016, o 12:40

Re: miflonide 200 na krtań

Post autor: calinezcka »

Dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam.
calinezcka
Użytkownicy
Posty: 23
Rejestracja: 30 kwie 2016, o 12:40

Re: miflonide 200 na krtań

Post autor: calinezcka »

Mam do Pana jeszcze jedno pytanie: czy mąż nie powinien zażywać także leków przeciwzapalnych w formie tabletek? Może to Miflonide jest za słabe? Wdycha ten proszek 2 razy dziennie a chrypa jak była tak jest. Myślałam o tabletkach ogólnodostępnych aby znów nie wystać się w kolejce do lekarza. Jak Pan uważa?
dimedicus

Re: miflonide 200 na krtań

Post autor: dimedicus »

Są i tabletki i syropy ale ze wzg, że nie prowadzimy leczenia przez internet,nie mogę podać nazw.
Proszę powiedzieć w aptece(można zakupić bez Rp) o co chodzi a na pewno przedstawią kilka do wyboru.
Może ktoś robi na miejscu inhalacje jak wyżej podałem.
calinezcka
Użytkownicy
Posty: 23
Rejestracja: 30 kwie 2016, o 12:40

Re: miflonide 200 na krtań

Post autor: calinezcka »

Jeszcze raz dziękuję.
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post