Który akademik w Łodzi?

Rozmowy o wszystkim nie związane z tematyką forum.
nicor
Użytkownicy
Posty: 34
Rejestracja: 19 lut 2016, o 07:37

Który akademik w Łodzi?

Post autor: nicor »

Jestem na 1 roku lekarskiego. Bez wchodzenia w szczegóły, mieszkałem na stancji, ale tylko do końca lutego. Muszę szybko znaleźć nowe lokum. Studiuję na co dzień w UM w Łodzi. Co powiecie o ich akademikach. Pytam, bo różne opinie słyszałem... Może ktoś mieszkał? Czy rzeczywiście jest taki słaby standard?
ster
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 11 lut 2016, o 07:30

Re: Który akademik w Łodzi?

Post autor: ster »

Wszystko w zasadzie zależy od tego jakie masz wymagania. Jeśli masz dużę wymagania to standard może Ci się wydawać kiepski... Łazienki są na korytarzu oraz nie ma jedynek ( coś tam było z tego co pamiętam, jeden czy dwa pokoje ale bardzo drogo ). Standard standardem ale jeśli chodzi o mnie to nie byłem w stanie przyzwyczaić się do tego,ze w pokoju ktoś zawsze był oraz ciężko było mi sie z tego powodu uczyć...Obecnie wynajmuję sobie pokój w akademiku prywatnym oraz jestem o wiele bardziej zadowolony. Również studiuję w Łodzi oraz mieszkam w Salsie na Wigury. Jest to nowy akademik , ceny nie są takie niskie tak więc większość jest tutaj studentów zagranicznych .Za to standard bardzo dobry, jedynki.Praktycznie centrum miasta. Poza tym jest to akademik tak wiec masz kontakty z innymi studentami.
magda86
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 30 kwie 2016, o 19:50

Re: Który akademik w Łodzi?

Post autor: magda86 »

polecam Synapsę albo Medyk
gutek90
Użytkownicy
Posty: 4
Rejestracja: 21 lip 2016, o 17:34

Re: Który akademik w Łodzi?

Post autor: gutek90 »

Ja nie wiem czy akademik to dobry pomysl. Nie lepiej wynająć pokój w jakims mieszkaniu? Cisza spokój. Wiadomo - koszty, ale przeciez mozna sobie dorobić. Każdy student umie zarobić gdy trzeba :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post