[Film] Masaż BAŃKĄ ANTYCELLULITOWY

Rehabilitacja: osób z uszkodzonym słuchem, pulmonologiczna, psychiatryczna, wirtualna rehabilitacja – innowacyjna metoda rehabilitacji z wykorzystaniem technologii komputerowych, fizjoterapia, zabiegi usprawniające
admin. med.

[Film] Masaż BAŃKĄ ANTYCELLULITOWY

Post autor: admin. med. »

Antycellulitowy masaż całego ciała , silnie odchudzający, modelujący i odtoksyczniający. Wykorzystuje najskuteczniejsze techniki masażu ciała oraz nowoczesne techniki redukcji cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej. zabieg przyspiesza cyrkulację płynów w organizmie, pobudzając układ limfatyczny do pracy, przywraca równowagę i poprawia wygląd.
Polina
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 24 cze 2016, o 09:23

Re: Masaż BAŃKĄ ANTYCELLULITOWY

Post autor: Polina »

Czy taki zabieg jest bolesny? Chciałabym z niego skorzystać, ale nie jestem pewna czy mogę. Są jakieś ograniczenia wiekowe? Mam trochę pomarańczowej skórki na pośladkach i w górnej części ud. Znajoma pracuje w physio and therapy we Wrzeszczu i zaprosiła mnie na coś takiego Reklama. Czy po jednym takim zabiegu widać już efekty?
vermis
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 28 lip 2016, o 13:28

Re: Masaż BAŃKĄ ANTYCELLULITOWY

Post autor: vermis »

W przypadku masażu bańką przeciwskazania to przerwanie ciągłości i stany zapalne skóry (włączając w to siniaki i obrzęki niewiadomego pochodzenia, gorączka, ciąż, choroby nowotworowe i zakaźne,, padaczka, stwardnienie rozsiane (SM) w okresie nowego rzutu choroby, cera naczynkowa.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post