Przedwczesny wytrysk w młodym wieku.Czy coś da się zrobić?

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
zosiazosieńka
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2016, o 20:24

Przedwczesny wytrysk w młodym wieku.Czy coś da się zrobić?

Post autor: zosiazosieńka »

Witam mam 22 lata , problem z przedwczesnym wytryskiem zaczął sie juz przy pierwszych podbojach ;p . jednak problem wciaż sie pogłebial na dzien dzisiejszy trwa to mniej wiecej minute ale do rzczy ,
oczywoscie po 3 latach borykania sie z problemem przestało mnie to bawic moje partnerki zreszta tez bo uciełały niczym sarenki przed tygrysem , lekarz przy pierwszej wizycie zapisal mi lek psychotropowy o nazwie Fluoksetyna po 2 miesiacach bezskutecznego stosowania znow odwiedziłem mojego lekarza był zdziwniony ze lek nie skutkuje i nie chciał mi w to uwierzyc nawet . ale ok zapisał mi inny psychotrop o nazwie Paroksetyna
przyjmuje około 2 tyg jak poprawy nie było tak nie ma mało tego pojawił sie problem ze wzwodem
pomyslałem ze coś z hormonami wiec zrobilem sobie testy , prolaktyny , testosteronu , estriadolu , TSH
na nieszczescie wszystko w normie
co mi może dolegać przeciez młody chłopak ze mnie a jestem praktycznie wykluczony z zycia seksualnego
moze ktos miał podobny problem ? prosze o porady , a lekarza zmienie bo ewidentnie tylko na kase leci :/
dimedicus

Re: Przedwczesny wytrysk w młodym wieku.Czy coś da się zrobi

Post autor: dimedicus »

W młodym wieku jest to często spotykany objaw. To kwestia ćwiczeń, przypuszczam że przyczyną jest nadwrażliwość,można tu stosować maści znieczulające i ćwiczenia np mięśni kegla.
Ilona11
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2016, o 07:10

Re: Przedwczesny wytrysk w młodym wieku.Czy coś da się zrobi

Post autor: Ilona11 »

Mój mąż też zmaga się z przedwczesnym wytryskiem i znalazłam mu taką stronę: Reklama nie związana z tematem Jest tam, np. opisany trening Masters i Johnson, który może pomóc na ten problem.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post