LARINGOSPRAY na bakterie, wirusy, grzyby, gardło

Leki, wskazania, działanie, skutki uboczne, interakcje leków.Leki zalecane do leczenia.Środki spożywcze bezglutenowe
admin. med.

LARINGOSPRAY na bakterie, wirusy, grzyby, gardło

Post autor: admin. med. »

LARINGOSPRAY Aerozol to naturalny preparat wykazujący właściwości dezynfekujące i przeciwzapalne. Zwalcza bakterie, wirusy, grzyby oraz przyśpiesza gojenie się ran i łagodzi podrażnienia gardła i jamy ustnej.

Skład:
Nalewka z koszyczka nagietka (Tct. Calendulae) 0,097 ml, roztwór spirytusowy propolisu 1,6% (Sol. Propolisi 1,6 % spir.) 0,71 ml, substancje pomocnicze: gliceryna, woda.

Działanie:
Preparat zaliczany jest do szerokiej kategorii środków stosowanych miejscowo. Ma postać aerozolu, który zawiera propolis znany ze swoich dobroczynnych właściwości. Zwiększa odporność i wykazuje właściwości antyseptyczne. Działa przeciwbakteryjnie, przeciwgrzybicznie i przeciwwirusowo. Nagietek lekarski wpływa na przyśpieszenie procesu gojenia się ran i pobudza odnowę tkanek. Łagodzi stany zapalne i zwalcza bakterie. Wykazuje właściwości dezynfekujące. Produkt wspomaga łagodzenie stanów zapalnych gardła i jamy ustnej.

Przeciwwskazania:
- uczulenie na składniki preparatu

Wskazania:
Zaleca się stosowanie aerozolu w przypadku stanów zapalnych jamy ustnej i gardła. Wskazany również przy otarciach i oparzeniach. Stosować u osób dorosłych i młodzieży powyżej 12 roku życia.

Dawkowanie:
Do stosowania miejscowego. Aplikować aerozol na zmienioną błonę śluzową gardła lub jamy ustnej albo uszkodzoną skórę. Nacisnąć końcówkę dozownika 3 razy. Czynność powtarzać x 3/24h.
Załączniki
LARINGOSPRAY-Aerozol.jpg
LARINGOSPRAY-Aerozol.jpg (2.71 KiB) Przejrzano 660 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post