TABLETKI EMSKIE Z WADOWIC na kaszel i chrypkę

Leki, wskazania, działanie, skutki uboczne, interakcje leków.Leki zalecane do leczenia.Środki spożywcze bezglutenowe
admin. med.

TABLETKI EMSKIE Z WADOWIC na kaszel i chrypkę

Post autor: admin. med. »

TABLETKI EMSKIE Z WADOWIC to preparat, który odpowiada za łagodzenie kaszlu i chrypki. Działa alkalizująco i rozrzedzająco na wydzielinę. Ponadto przywraca odpowiednie pH w jamie ustnej.

Pozostałe składniki:
Ksylitol, sorbitol, maltodekstryna, aromaty, poliwinylopirolidon, sacharynian sodu

Działanie:
Preparat charakteryzuje się wyjątkowym składem. Zawiera sól emską, która stanowi źródło dobroczynnie działających kationów i anionów. Wykazuje właściwości alkalizujące i rozrzedzające wydzielinę. Dzięki podwyższonej koncentracji kationów i anionów w jednym miejscu możliwy jest transport wody z komórek śluzówki na zasadzie zjawiska osmozy. W ten sposób dochodzi do stymulacji produkcji śluzu i łatwiejszego odkrztuszania, co zapewnia złagodzenie kaszlu i chrypki. Co więcej preparat odpowiada za przywrócenie równowagi pH w jamie ustnej.

Przeciwwskazania:
- nadwrażliwość na składniki preparatu
- nadmierne spożycie soli
- gruźlica
- krztusiec
- zapalenie opłucnej

Wskazania:
Zaleca się stosowanie preparatu w celu zneutralizowania symptomów mających związek z odczuciem suchości w jamie ustnej albo gardle, którym towarzyszy miejscowy ból oraz ułatwiania odkrztuszania. Polecany osobom pracującym głosem, a także innym – przebywających w suchych bądź zapylonych pomieszczeniach.

Dawkowanie:
Stosować doustnie, do ssania. Zaleca się stosowanie u dzieci powyżej 6 roku życia i osób dorosłych w dawce wynoszącej 1 pastylkę x 3-5/24h.
Załączniki
TABLETKI-EMSKIE-Z-WADOWIC.jpg
TABLETKI-EMSKIE-Z-WADOWIC.jpg (5.33 KiB) Przejrzano 569 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post