[Film] Pasożyty

Choroby układu pokarmowego; przełyku, żołądka, jelit, wątroby, trzustka, dróg żółciowych, odbytu)
admin. med.

[Film] Pasożyty

Post autor: admin. med. »

Pasożyty największym zabójcą wszechczasów!
80% wszystkich dolegliwości i chorób jest spowodowana pasożytami w naszym organizmie!

Trudno się ich pozbyć, ponieważ bardzo dobrze się ukrywają w naszym organizmie. Tworząc niekomfortowe warunki skłaniamy ich do opuszczenia naszego organizmu. To jednak nie jest łatwe. Zacznijmy od początku…
Czym są Pasożyty ?

PASOŻYT- to pojęcie jest bardzo szerokie i dotyczy wielu organizmów- wirusy, bakterie, pierwotniaki czy nawet komary. One wszystkie ( glisty ludzkie, psie i kocie, lamblie, tęgoryjce, toksoplazmy, bakterie i kleszcze ) bez wyjątku pasożytują na obcych organizmach, żyjąc na koszt ich zdrowia.

Statystyki badania metodą BRT (biorezonansu) pokazują, że nie ma ANI JEDNEGO człowieka wolnego od pasożytów! Każdy z nas jest nosicielem któregoś z nich.
Pasożyty lubią witaminy, mikroelementy, szczególnie żelazo i hormony, białkowo-węglowodanowe pożywienie i cukier. Pożerają one to wszystko i wydzielają toksyny osłabiając odporność i upośledzając tym samym tkanki narządów. Pasożyty mogą zamieszkiwać Was przez lata w żaden sposób nie dając o sobie znać. Ich obecność w swoim organizmie poczujecie dopiero, gdy będzie ich już bardzo dużo.
Jaki jest powód ataku pasożytów na ludzi?

Każdy człowiek stwarza idealne warunki bytowania dla każdego pasożyta- stałą temperaturę , stałą wilgotność (około 80%), obfitość pokarmu. Dbając o samego siebie możesz mieć pewność, że Twój pasożyt tez całkiem nieźle żyje!
Jaka jest szansa, że masz Pasożyta?

Bardzo duża!! Przeprowadzono pewien test- losowo wybrano 10 chętnych osób, które zostały przebadane przez lekarzy w celu ustalenia czy mają w sobie pasożyty. Lekarze ustalili, że tylko połowa z nich (5 ludzi) zarażona była mniej niż 5 rodzajami pasożytów, a każdy z pozostałych nosił w swoim organizmie od 8 do 15 GATUNKÓW ROBAKÓW ! Osobników niektórych gatunków mogło być kilka a nawet kilkadziesiąt…
Jak działa na Nas obecność Pasożytów ?
problemy ze skóra, (wrażliwa skóra)
podwyższona ilość piegów
znamiona na skórze
bóle głowy
wypadanie włosów
wczesne pojawienie się zmarszczek na twarzy
pęknięcia na piętach
rozwarstwiające się i łamliwe paznokcie
zgrzytanie zębami w nocy
zakłócenia snu
nieprawidłowości układu immunologicznego
częste przeziębienia
astma oskrzelowa
zaparcia
biegunka
gazy i wzdęcie
bóle stawów i mięśni
alergia
anemia
utrata apetytu
niska hemoglobina
chroniczne zmęczenie
nerwowość
nadwaga

Jak pozbyć się tych dolegliwości?

Objawy obecności pasożytów w naszym organizmie pokrywają się z objawami najpowszechniej występujących dolegliwości, dlatego osoby obserwujące u siebie podobne symptomy powinny wykonywać okresowe oczyszczenie organizmu z pasożytów. Najpewniejszą diagnozę daje Test Obciążeń.

Według danych Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) 80% wszystkich chorób wywołane jest przez pasożyty.

Z 50 milionów ludzi, corocznie umierających na świecie, u więcej niż 16 mln przyczyną śmierci są choroby pasożytnicze i zakaźne. Pięćdziesiąta czwarta sesja Światowego zgromadzenia Ochrony Zdrowia w 2001 roku zaaprobowała strategię walki z geohelmintami do 2010 roku.
Czy napewno jesteśmy zdrowi?

Ludzie twierdzą, że są zdrowi, nie zwracając uwagi na objawy obecności pasożytów w ich organizmach. Dzięki rozwojowi fizyki i współpracy z elektronikami są już dostępne nowoczesne metody diagnostyczne takie jak na przykład Test Obciążeń , które pozwalają zbadać organizm człowieka pod kątem zarobaczenia bez pobierania krwi, badania kału – bez żadnej ingerencji w organizm.

P.S. Wykryj i Usuń Przyczyny Twoich Dolegliwości i Chorób. Wykonaj Test Obciążeń!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post