Problemy z oddychaniem a zatoki?

Leczeniem chorób ucha, nosa, krtani, gardła, narządów głowy i szyi.
olus536
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 2 sie 2016, o 16:23

Problemy z oddychaniem a zatoki?

Post autor: olus536 »

Witam wszystkich serdecznie ;) Jestem 19-letnią dziewczyną. Od kilku lat mam problem z uciążliwą wydzieliną spływającą z nosa do gardła,flegmą a także z inną (przezroczystą i gęstą) wydzieliną,dusznościami,czasami bardzo uciążliwym nieżytem w nosie,chrapaniem,nieraz bólami w skroniach oraz innymi infekcjami. Dodatkowo mam również stwierdzoną alergię. Byłam u laryngologa,który kazał mi zrobić rentgen zatok oraz stwierdził krzywą przegrodę nosową. Dzisiaj wykonałam rentgen. Stwierdziłam jednak,że nie umiem sama zinterpretować jego wyniku a nie mam jeszcze opisu do zdjęcia. Wizytę mam dopiero pod koniec września. Bardzo prosiłabym o interpretacje. Zdjęcie zamieszczam niżej. Proszę o pomoc i z góry dziękuję. Pozdrawiam :)
Załączniki
148fyi1.png
148fyi1.png (101.28 KiB) Przejrzano 1877 razy
dimedicus

Re: Problemy z oddychaniem a zatoki?

Post autor: dimedicus »

Lekkie skrzywienie przegrody nosowej z pogrubieniem śluzówki oraz przewlekłym stanem ropno-zapalnym
olus536
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 2 sie 2016, o 16:23

Re: Problemy z oddychaniem a zatoki?

Post autor: olus536 »

dimedicus pisze:Lekkie skrzywienie przegrody nosowej z pogrubieniem śluzówki oraz przewlekłym stanem ropno-zapalnym
Bardzo dziękuję za odpowiedź ;) Mogłabym jeszcze zapytać jakie leczenie powinno być stosowane w takim przypadku?
dimedicus

Re: Problemy z oddychaniem a zatoki?

Post autor: dimedicus »

To już zależy od lekarza prowadzącego,na początek leczenie farmakologiczne. Można stosować okłady ciepłe oraz inhalacje(dobrze stosować aromatyczne)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post