proszę o pomoc

Leczeniem chorób ucha, nosa, krtani, gardła, narządów głowy i szyi.
monika12xdd
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 69
Rejestracja: 4 mar 2016, o 07:25

Re: proszę o pomoc

Post autor: monika12xdd »

tak się martwiłam tymi co odbiegają od normy ale bez powodu,skoro wyniki są dobre to od czego mam przewlekły ból lewego migdałka?jakie badania powinnam jeszcze zrobić w tym kierunku aby więcej migdałek nie bolał
dimedicus

Re: proszę o pomoc

Post autor: dimedicus »

Przede wszystkim laryngolog musi ocenić co się tam dzieje, jeśli nie są to problemy laryngologiczne,trzeba udać się do gastrologa
monika12xdd
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 69
Rejestracja: 4 mar 2016, o 07:25

Re: proszę o pomoc

Post autor: monika12xdd »

byłam wczoraj u lekarza rodzinnego,bo po wybraniu 2 Nystatyna te brodawki nie znikneły i miałam problem z siusianiem piekło,lekarz zaglądną do buzi i powiedział że ten biały nalot jest mniejszy niż 2 tygodnie temu,tak owszem bo szczotkuję język przy szczotkowaniu zębów, mam czerwone gardło,przepisała furaginum,witaminę C i mam brać tabletki do ssania na gardło,biorę neo-angin,oprucz tego mam skierowanie na posiew wymazu z gardła z antybiogramem,w poniedziałek chcę iść zrobić wymaz z gardła a biorę leki wymienione wyżej czy mam je odstawić jeśli tak to kiedy aby wynik z wymazu nie był z fałszowany przez leki
dimedicus

Re: proszę o pomoc

Post autor: dimedicus »

Wymaz z gardła,jak się przygotować?
na minimum 4 godziny przed, nie jeść i nie pić,nie myć zębów,dzień(wieczorem)przed odstawić tabletki do ssania
Paulla30
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 5 sie 2016, o 00:10

Re: proszę o pomoc

Post autor: Paulla30 »

Hej i juz jakis lekarz zdiagnozowal co Ci dolega? Bo czytajac Twoje wiadomosci moge stwierdzic za mam cos podobnego- tzn od 2 miesiecy powiekszony prawy migdal i non stop powracajace infekcje gardla do tego oczywiscie pekajace kaciki ust.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post