Nagły ból kolana

Rozpoznanie, leczenie, zabiegi-operacje chirurgiczne, transplantologia, korekcji nosa i piersi, liposukcja i lifting. leczenie żylaków nóg
wera
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 8 sie 2016, o 15:52

Nagły ból kolana

Post autor: wera »

Witam.
Jestem młoda,28 letnia kobieta. Mam problem dotyczacy prawego kolana. Mianowicie wczoraj nagle zaczelo mnie bolec i ból z przerwami utrzymuje sie do dziś. Nie mam zadnych zewnetrznych objawow - opuchlizny ,obrzeku,sinienia... Normalne kolano . Tylko okropny ból mi dokucza. Opisywalabym go jako palacy , pulsujacy ,uciskajacy... Nigdy nie mialam problemow, nie uderzylam sie ,nie nadwyrezylam ... Co mi moze dolegac? Czy sama moge to jakos wyleczyc czy usc do lekarza z tym problemem? Dodam tez ze nie uprawiam zadnego sportu. Z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam
dimedicus

Re: Nagły ból kolana

Post autor: dimedicus »

Przyczyn takiego stanu bez zastanowienia mogę podać > 10 wiec nie mogę jednoznacznie ocenić.
podaje pani że bez przyczyny,cóż nie musi być taka jak tu pani opisuje czy
wera pisze:nie uprawiam zadnego sportu.
wera pisze:Nigdy nie mialam problemow, nie uderzylam sie ,nie nadwyrezylam
Jest konieczne badanie,być może to tylko przeciążenie,zmiany degeneracyjne,wada postawy,kręgosłup L-S itd,itd
Trzeba podejść do swojego lekarza a zleci badania,bez tego nie postawi się diagnozy,na pewno jest stan zapalny,nie wiem jak z ruchomością kolana,czy występuję przeskakiwania,trzaski itd
Na dziś można stosować żele/maści i odpoczywać z nogą uniesioną,orteza i nie obciążać nogi
tatiana.emilia
Użytkownicy
Posty: 4
Rejestracja: 9 sie 2016, o 12:04

Re: Nagły ból kolana

Post autor: tatiana.emilia »

moim zdaniem póki nie udasz sie do lekarza to sie za bardzo niestey nie dowiesz . Moim zdaniem powinnaś pójść , najlepiej do jakiegoś specjalisty , ortopedy najlepiej . który zrobi stosowne badania . Miałam kiedyś problem z kolanem , ale ja byłam po wypadku ( wypadek na nartach) , gdzie potem musiałam chodzić na rehabilitacje. Ale tak ja pisze , u mnie była inna sytuacja .A u Ciebie jest troche inaczej . I tak jak pisze dimedicus , na pewno to stan zapalny jesli boli .
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post