Bóle stawów i kręgosłupa- pilne

Choroby reumatyczne, zwyrodnienia układu kostno-stawowego, stany zapalnymi tkanki łącznej, rozpoznanie, leczenie oraz zapobieganie.
kkaattaarrzzyyn
Użytkownicy
Posty: 4
Rejestracja: 22 cze 2016, o 21:19

Bóle stawów i kręgosłupa- pilne

Post autor: kkaattaarrzzyyn »

Wiele lat temu chodziłam na rehabilitację, ponieważ bardzo bolał mnie kręgosłup a lekarz powiedział że mam zmniejszone odległości między kręgami i skoliozę - tylko że mój kręgosłup obraca się w okół własnej osi w odcinku lędźwiowym. Miałam też problemy z ramionami gdyż maź między stawami zbyt szybko wysychała. Po wielu latach braku rehabilitacji bóle ramion się nasiliły doszły do tego bóle kręgosłupa szyjnego a w odcinku piersiowym podczas masażu lub lekkiego dotknięcia mam odruch bezwarunkowy tak jak bym chciała uniknąć dotknięcia, boli mnie biodro i kolana. Mieszkam zagranicą i chciałam przy okazji wizyty w kraju zrobić badania i iść do lekarza tylko pytanie jakie badania zrobić i do jakiego lekarza iść żeby nie tracić cennego czasu.
dimedicus

Re: Bóle stawów i kręgosłupa- pilne

Post autor: dimedicus »

Nie wątpliwie jest problem z kręgosłupem i są konieczne zdjęcia RTG
Lekarz,to zależy czy prywatnie czy na NFZ, tak czy tak leczeniem zajmuje się ortopeda, neurolog.
kkaattaarrzzyyn
Użytkownicy
Posty: 4
Rejestracja: 22 cze 2016, o 21:19

Re: Bóle stawów i kręgosłupa- pilne

Post autor: kkaattaarrzzyyn »

Dziękuję. Wizyta prywatna będzie. Czy sam RTG kręgosłupa wystarczy, czy ramiona biodro również zrobić?
dimedicus

Re: Bóle stawów i kręgosłupa- pilne

Post autor: dimedicus »

Wystarczy kręgosłup.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post