ból miesnia prawej nogi

Choroby reumatyczne, zwyrodnienia układu kostno-stawowego, stany zapalnymi tkanki łącznej, rozpoznanie, leczenie oraz zapobieganie.
ola.B
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 8 gru 2015, o 21:46

ból miesnia prawej nogi

Post autor: ola.B »

witam!
Od dwoch dni boli mnie miesien prawej nogi / udo!/ bol zaczyna sie jakby od biodra w jednym miejscu z przodu pod naciskiem palca mozna to wyczuc /taki punktowy/ i idzie na misien uda.Staw biodrowy mam ok badano mnie na to. Bol pojawil sie gdy stalam na drabince aby sciany umyc po remoncie, wtedy poczułam jakby to 'cos' przeszlo na miesien udowy. Nie wykluczam tez przeciągów ./rwa to nie jest !/Po nocy ustaje. W domu mam aulin 100mg, diclac 50 mg, i opocan . Wczoraj wzielam aulin100 minelo a dzis sie znowu pojawil bol. Mam ciśnienie opanowane ..jest ok/ale po lekach/tolucombi 40, nebilet 5/. Poza tym ok. Prosze poradzic co brac aby nie wracało, w koncu mam urlop ;-) ! ..zaczyna sie dlugi weckend co powinnam moze dokupic i jezeli?/ a moze ibuprom dokupic tylko jaki ?/...Jak brac te ew leki i przez ile dni?Mam 67 lat. . pozdrawiam i prosze o porade.
dimedicus

Re: ból miesnia prawej nogi

Post autor: dimedicus »

Ból może być od kręgosłupa ale też może być od jakiegoś napięcia mięśniowego,może naciągnięcie(to jest możliwe z drabiny) Przez kilka dni nie przeciążąć
Sądzę że Naklofen powinien rozwiązać problem,dodatkowo ciepłe okłady.
ola.B
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 8 gru 2015, o 21:46

Re: ból miesnia prawej nogi

Post autor: ola.B »

dzieki za porade.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post