Pierścień

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
trucker007
Użytkownicy
Posty: 16
Rejestracja: 12 gru 2015, o 19:59

Pierścień

Post autor: trucker007 »

Witam
Mam delikatny problem, otóż na jesieni wybrałem się do urologa bo mi wyskoczyły na członku takie białe plamki. Dr po obejrzeniu przepisała na maść Fucibet Lipid.
Po smarowaniu tą maścią wróciło wszystko do normy. Aż miesiąc temu zauważyłem biały pierścień na trzonie, który nie pozwala aż do końca ściągnąć skórkę w dół.
Moje pytanie brzmi czy to może być stulejka? Czy co to to takiego może być i jak to zwalczyć ? Pamiętam jeszcze że pani doktor coś o tym wspomniała ale już zapomniałem. Pomoże ktoś ?
Meneus

Re: Pierścień

Post autor: Meneus »

Może to być skutek uboczny stosowanego leku ale też pogłębienie stanu na wskutek też właśnie stosowania leku.
Stosować obecnie moczenie w ciepłej wodzie z dodatkiem mydła szarego i ćwiczenie zsuwania napletka a następnie smarować Alantan Plus
trucker007
Użytkownicy
Posty: 16
Rejestracja: 12 gru 2015, o 19:59

Re: Pierścień

Post autor: trucker007 »

To jest coś poważnego? Zgłosić się z tym do urologa ?dermatologa? Wiadomo jak to fachowo się nazywa ? I jakie dalej mogą być tego skutki?
dimedicus

Re: Pierścień

Post autor: dimedicus »

To niepełna stulejka,można leczyć jak wyżej.
trucker007
Użytkownicy
Posty: 16
Rejestracja: 12 gru 2015, o 19:59

Re: Pierścień

Post autor: trucker007 »

Po jakim czasie powinna nastąpić poprawa ? I skąd się to u mnie pojawiło ? wiadomo ?
dimedicus

Re: Pierścień

Post autor: dimedicus »

Tak jak wyżej napisano może to być objaw po stosowanym leku
trucker007 pisze:Po jakim czasie powinna nastąpić poprawa ?
trudno ocenić wszystko zależy od ćwiczeń a należy ćwiczyć 2-3 x dn.po ok 10 minut
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post