Mój były chłopak mie straszy że coś zrobi

Zakochani, zachowania, nieporozumienia, różnice wiekowe partnerów rady.
Cupronka
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 12 gru 2015, o 21:25

Mój były chłopak mie straszy że coś zrobi

Post autor: Cupronka »

Witam 5 lat temu rozstałam się z chłopakiem nie z mojej winy on zauroczył się w swojej dawnej miłości i mnie zostawił. Z tą dziewczyną i tak mu nie wyszło. Później poznał inną ożenili się bo ona zaszła w ciążę. Przez te 5 lat odzywał się do mnie zawsze załował że mnie zostawił pisał, że mnie nadal kocha, że tęskni. Ja chociaż nadal go kochałam nigdy mu takich rzeczy nie pisałam wiedziałam że ma żone i dziecko i dla nas już nie ma szans. Teraz do mnie napisał, że żona go zostawiła odeszła do innego nie może się z tym pogodzić najbardziej chodzi mu o dziecko, że ktoś inny będzie je wychowywać a on tylko będzie ją od czasu do czasu widywał. Wspomniał że chciałby do mnie wrócić i wciąż obwinia się że mnie skrzywidził że nie może cofnąć czasu że ze mną byłby szczęśliwy. Pisze że dlatego że mnie skrzywdził to teraz los go za to ukarał jak teraz w najblizszym czasie zobaczy się z córką to zaś się pewnie powiesi.Nie wiem co mam robić czy powinnam powiadomić jego rodzinę? Pocieszam go jak mogę , sama nie wiem czy umiałabym z nim żyć ma dziecko, nigdy nie mogłabym z nim wziąć ślubu kościelnego i pewnie bałabym się ze znów mnie zostawi nie tak wyobrażałam sobie moje życie nadal coś jednak do niego czuje jestem rozdarta. Jeśli popełni samobójstwo to boje się że będę miała go na sumieniu może jakbym z nim była to by tego nie zrobił nie wiem czy w ogóle zrobi ale jest to możliwe.Jak mam się zachować w tej sytuacji? On mnie nie szantażuje tym że jak nie będziesz ze mną to się powiesze to nie jest z jego strony szantaż tylko jest bardzo załamany może dlatego że on wciąż zostawiał dziewczyny a teraz jego pierwsza żona zostawiła i nie może tego znieść. Co ja mam zrobić wciąż do mnie pisze i się żali wciąż mnie przeprasza że mnie zostawił że za to teraz on został ukarany to jest wciąż jego tekst nie chce żeby się obwiniał ale i tak się obwinia jak mam się zachować w tej sytuacji???
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post