Łuszcząca sie skóra rąk

Choroby skóry, włosów, paznokci, nowotwory (czerniak złośliwy, rumień guzowaty)
Chorób, przenoszone drogą płciową,HIV
Evelin
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2016, o 11:12

Łuszcząca sie skóra rąk

Post autor: Evelin »

Proszę o poradę ....odkąd zaczęłam prace w szkole przy zmywaniu naczyń w szkole to od miesiąca dopiero tam pracuje i dużo zmywam jak na kuchni bywa ...mój problem polega na tym iż moje ręce zaczęły się łuszczyc i strasznie to wygląda z dnia na dzień coraz bardziej się linią i schodzi mi skóra używam kremów i nic to nie daje ...czy to jest jakieś uczulenie czy co ???
Psycholina
Doradca
Doradca
Posty: 96
Rejestracja: 11 gru 2015, o 19:08

Re: Łuszcząca sie skóra rąk

Post autor: Psycholina »

Ja bym Ci poleciła kremy pielęgnacyjno -regeneracyjne i nawilżające do dłoni Dr.Ireny Eris.To drogie kremy ale dobre i skuteczne.Albo krem Linomag Sojowy,bądź Prefekta sojowy odżywczo ochronny do rąk.Kompleks witamin w tym kremie C, E, F chroni skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, zabezpiecza przed pierzchnięciem, przedwczesnym starzeniem i regeneruje skórę zniszczoną detergentami.
dimedicus

Re: Łuszcząca sie skóra rąk

Post autor: dimedicus »

Również witamina A. Można stosować smarowania z oliwek,wykonywać okłady odżywcze z np oliwek wymieszanych z żółtkiem i cytryną,na noc stosować tłuste kremy i spanie w rękawiczkach bawełnianych,okłady z parafiny.A przede wszystkim stosować rękawiczki gumowe i często stosować w pracy kremy i gliceryny.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post