Zaczerwieniony żołądz wysypka i rozne objawy

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
Garbosz
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2016, o 08:52

Zaczerwieniony żołądz wysypka i rozne objawy

Post autor: Garbosz »

Witam serdecznie około 2 lata temu na penisie zrobiła się czerwona wysypka zacząłem kuracje clotrimazolum potem były Tribiotic, kwas borowy, Triderm, rivanol, Travocort przepisany przez dermatologa ,octenisept, nitrofurazon. i leki doustne zinnat, duomox Trebisil na grzybicę przez msc. Objawy wysypka zaczerwienienie, czasem swędzi, podrażnienie , piecze czasem i jest kleisty trochę. Byłem 3 razy u dermatologa dał masci i dalej nic , ciagle czyms maruje żołądz bo wydaje mi sie ze tam cos jest. Robiłem badanie moczu wyszedł ok, wymaz z żołędzi rok temu e-coli ++ wyszło a jakiś czas temu e-coli+ więc niby nie dużo. Sam już nie wiem co z tym fantem zrobić martwi mnie ta wysypka. Jeden z dermatologów powiedział ,że widac tam na żołędzi rumien i przepisal na 2 tygodnie Travocort i miałem stosować mydło dla dzieci nic nie dało. Proszę o pomoc. Problem w tym ze unikam sexu bo boli mnie glowka penisa, nie wiem czy to jakis rodzaj alergii???prosze o porade , moze przestac lekow uzywac sam nie wiem
dimedicus

Re: Zaczerwieniony żołądz wysypka i rozne objawy

Post autor: dimedicus »

Opisane objawy wskazują na stan zapalny i infekcję
Są różne leki.Być może wskazane stosować i miejscowo ale też i doustnie(przeciwgrzybicze),nie mydło dziecinne ale żele do higieny intymnej.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post