Bóle nogi

Rozpoznanie, leczenie, zabiegi-operacje chirurgiczne, transplantologia, korekcji nosa i piersi, liposukcja i lifting. leczenie żylaków nóg
Nebilet100
Użytkownicy
Posty: 11
Rejestracja: 29 sie 2016, o 18:04

Bóle nogi

Post autor: Nebilet100 »

Witam od pewnego czasu jak rano wstaję boli mnie górna strona stopy, Nie wiem jak to wyjaśnić inaczej, tak mocno że muszę do łazienki iść jak kulas. Potem się uspokaja i w ciągu dnia właściwie już jest dobrze. Na drugi dzień po wstaniu jest znów to samo. Nie byłem jeszcze u lekarza więc wyników badań nie mam, ale może jakieś sugestie, porady ? Po drugie noszę opaskę ortopedyczną na kolanie bo jak jej nie założę to noga w kolanie ucieka mi w kolanie do środka i bardzo boli, jak ją mam założoną jest wszystko OK. Czy tu też powinienem udać się do lekarza, z tym że u nas dostać się do ortopedy kojarzy się z cudem. Czy może mi pomóc lekarz pierwszego kontaktu ? Kupiłem ostatnio maść "Alpenkrauter - Emulsion" 200 ml która łagodzi mi ten ból jakby zamrażając bolące miejsce. Czy zrobiłem dobrze ?
dimedicus

Re: Bóle nogi

Post autor: dimedicus »

Przyczyną mogą być zmiany reumatologiczne,problemy z krążeniem,cukrzyca,choroby wewnętrzne,bóle napięciowe też neurologiczne
Trzeba wykonać badania
Nebilet100
Użytkownicy
Posty: 11
Rejestracja: 29 sie 2016, o 18:04

Re: Bóle nogi

Post autor: Nebilet100 »

Moze to być prawda. Ostatnie badania wykazały Glukozę w surowicy 105 mg/dl a cholesterol 253 mg/dl, Trójglicerydy w surowicy 150 mg/dl czy jest to stan alarmowy czy tylko podwyższony ? Czy mam powtórzyć te wyniki czy zrobić jakieś inne miarodajne ?
dimedicus

Re: Bóle nogi

Post autor: dimedicus »

Nebilet100 pisze: cholesterol 253 mg/dl
wynik podwyższony
Raczej wykonał bym diagnostykę nogi od kolana w dół
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post