Dieta Konrada Gacy,co myślicie o tej diecie?

Porady dietetyczki, układanie zdrowej diety.
poterek8
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 19 gru 2015, o 06:42

Dieta Konrada Gacy,co myślicie o tej diecie?

Post autor: poterek8 »

Co myślicie o diecie Konrada Gacy?czy jest ona faktycznie zdrowa?
Dietka

Re: Dieta Konrada Gacy,co myślicie o tej diecie?

Post autor: Dietka »

z żywieniowego punktu widzenia nie polecam tej diety. Brakuje w niej węglowodanów które dają energię i witamin i składników mineralnych.Spożywanie tłustych i smażonych potraw na pewno nie przyczyni sie do poprawy zdrowia. Najlepsze diety odchudzające to takie, które zawieraja węglowodany, białka, tłuszcze w odpowiednich proporcjach. Chudnąć nalezy stopniowo bo w innym razie efekt jojo murowany. Najlepiej nie łaczyc białek z weglowodanami i jeśc 5 mniejszych posiłkow dziennie w ciagu dnia. Unikac tłustych i kalorycznych potraw i zwiekszyc aktywnosc fizyczna.
poterek8
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 19 gru 2015, o 06:42

Re: Dieta Konrada Gacy,co myślicie o tej diecie?

Post autor: poterek8 »

No to git.....a ja juz miałem nadzieje że znalazłem cos dobrego aby schudnąć.....oglądałem filmik na ich stronie i wypowiedzi ludzi którzy schudli na tej diecie były niesamowite.Sam teraz nie wiem co mam zrobić.
Dietka

Re: Dieta Konrada Gacy,co myślicie o tej diecie?

Post autor: Dietka »

Czy uwazasz ze drastyczna dieta oparta na 3 posiłkach i do tego tłustych to dobry sposób by schudnąc? A co potem?Efekt jojo razy 3? Za długie odstepy miedzy posiłkami i do tego wyzsza aktywnosc fizyczna powoduje spadek cukru we krwi, ktory nie uzupełniasz bo nie jesz węglowodanow. Kawałek karczku smażonego tym bardziej tego nie uzupełni.Chciałabym zobaczyc po pól roku tych ludzi co sie wypowiadali o tej diecie i schudli
Spróbuj diete Michała Tombaka. Jesz zdrowo nie głodzisz sie i oto właśnie chodzi.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post