FEMINUM AKTIV nawilżający żel intymny

Leki, wskazania, działanie, skutki uboczne, interakcje leków.Leki zalecane do leczenia.Środki spożywcze bezglutenowe
admin. med.

FEMINUM AKTIV nawilżający żel intymny

Post autor: admin. med. »

FEMINUM AKTIV to preparat w postaci żelu intymnego, który dzięki zawartości m.in. hialuronianu sodu działa nawilżająco i łagodząco. Dodatkowo kwas mlekowy przywraca fizjologiczne pH w pochwie.

Skład:
euceryna, hydroksyctylocetuloza, hiaiuronian sodu, kwas mlekowy, octan chloroheksydyny, woda oczyszczona.

Działanie:
Preparat charakteryzujący się złożonym, unikalnym składem pozwala łagodzić objawy dyskomfortu występującego w okolicach intymnych. Przede wszystkim odpowiada za zneutralizowanie podrażnień, pieczenia i swędzenia. Ponadto oddziałuje na uregulowanie pH sfer intymnych, a także przeciwdziała namnażaniu się chorobotwórczych drobnoustrojów. Nawilża i chroni przed otarciami, jednocześnie przeciwdziałając infekcjom oraz przyczyniając się do zwiększenia komfortu w czasie stosunków płciowych.

Wskazania:
Zaleca się stosowanie miejscowe w przypadku częstych irygacji, antybiotykoterapii, stresu, przedłużającej się miesiączki, antykoncepcji hormonalnej czy częstych stosunków płciowych. Wskazany w celu nawilżenia i łagodzenia dyskomfortu w okolicach intymnych.

Sposób użycia:
Niewielką ilość żelu należy nakładać na zewnętrzne części narządów płciowych, po ich wcześniejszym oczyszczeniu i osuszeniu. Może być aplikowany bezpośrednio na prezerwatywę lub skórę.
Załączniki
FEMINUM-AKTIV-nawilzajacy-zel-intymny.png
FEMINUM-AKTIV-nawilzajacy-zel-intymny.png (17.03 KiB) Przejrzano 574 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post