Jak radzić sobie z katarem

Książki dla lekarzy,studentów,pacjentów pomocne w poznaniu leczenia i chorób
admin. med.

Jak radzić sobie z katarem

Post autor: admin. med. »

Emilka ma znowu katar Poradnik dla rodziców
Doskonale rozumiem niepokój, jaki pojawia się u rodzica, kiedy dziecko zachoruje. Sam przerabiałem to wielokrotnie na sobie z udziałem mojej córeczki Emilki. Emilka na co dzień pogodna, wesoła, pełna życia, chętnie bawiąca się z mamą i tatą, niespodziewanie, w ciągu kilku godzin zamienia się w gorączkującą, zakatarzoną i uporczywie kaszlącą, chorą dziewczynkę...

Jak jej pomóc Co robić, żeby szybko wyzdrowiała i znowu była w pełni sobą Jakie podawać leki Jak nie stracić niepotrzebnie pieniędzy

Odpowiedzi na te i wiele innych nurtujących pytań, związanych z infekcjami układu oddechowego u dzieci, znajdziesz w tym poradniku.

"Poradnik Konrada jest pozycją must have każdego rodzica dziecka w wieku
przedszkolnym, bo w tej grupie praktycznie nie ma dzieci niechorujących.

Jest to lektura szczególnie przydatna dla tych rodziców, których dzieci chorują często. Ponieważ w większości są to infekcje wirusowe, mądra Mama czy Tato,
uzbrojeni w wiedzę z poradnika, będą wiedzieć, jak pomóc maluchowi, zanim trafi do lekarza, a w wielu przypadkach konsultacja nie będzie potrzebna.

Poradnik jest napisany w bardzo przyjaznym stylu, zawiera mnóstwo praktycznych porad i konkretne wskazówki, jak postępować w określonych sytuacjach. Oparty jest na udokumentowanej wiedzy medycznej, a to szczególnie ważne w dobie dr Google i dostępności w internecie ogromnej ilości różnego rodzaju niesprawdzonych porad.

Jako lekarz, a także jako mama gorąco polecam"
dr hab. n. med. Agnieszka Mastalerz-Migas
Wiceprezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej,
p.o. Kierownika Zakładu Medycyny Rodzinnej Akademii Medycznej we Wrocławiu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post