Nie wiem którego wybrać,niezręczna sytuacja

Zakochani, zachowania, nieporozumienia, różnice wiekowe partnerów rady.
szpenko
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 12 gru 2015, o 21:27

Nie wiem którego wybrać,niezręczna sytuacja

Post autor: szpenko »

Witam mam 23 lata. 3 lata temu poznałam na zabawach tanecznych trzech kolegów między innymi jest 2 braci Maciej i Darek oraz ich kolega Łukasz. Na początku Łukasz chciał ze mną chodzić ja go nigdy nie chciałam każdy o tym wie do dziś nie daje mi spokoju ale mniejsza z tym. 2 lata temu Maciej chciał ze mną chodzić ja go też nie chciałam bo od zawsze podoba mi się jego brat Darek myślę, że ze wzajemnością ale krępuje się brata. Nigdy z Darkiem nie tańczyłam ani zbytnio nie rozmawiałam aż do tego roku pierwszy zawsze prosił mnie do tańca coś się między nami zmieniło więcej ze mną rozmawiał, była to zawsze taka luźna rozmowa że np. portfel mu ukradli o jego pracy. Jak idziemy z Darkiem na parkiet to trzyma mnie za rękę a jak zobaczy swojego brata że nas widzi to mnie puszcza. Kiedyś odwoziłam z zabawy ich wszystkich trzech do domu zaś Darek mi podziękował powiedział, że mnie bardzo lubi i pocałował mnie w usta i to przy swoim bracie jakoś się wtedy nie krępował był to zwykły (koleżeński pocałunek). Nie wiem co o tym myśleć w tańcu często patrzy mi w oczy przybliża się do mnie uśmiecha ale na tym się kończy a czasem powie mi tylko cześć i na tym się kończy. Nie wiem czy w końcu ja mu się podobam tylko brata nie chce zranić czy co. Ja od 3 lat się w nim podkochuje a teraz lato minęło i już się nie widujemy :( zawsze tylko na zabawach. Co mam zrobić napisać do niego wiadomość, że mi się podoba nie chce wyjść na idiotkę w ogóle nie wiem jak mam się zachować :( proszę o jakąś radę bo czasem nawet jego nie moge rozgryźć o co mu chodzi :( czy może boi się odrzucenia może myśli że jak nie chciałam jego kolegi ani brata to może nie chce faceta nie wiem co myśleć ale jemu właśnie staram dawać do zrozumienia że mi się podoba :( Czy może on krępować się tak bardzo swojego brata??
dimedicus

Re: Nie wiem którego wybrać,niezręczna sytuacja

Post autor: dimedicus »

Chyba najlepszym wyjściem będzie szczera rozmowa. Powiedz mu że nie wiesz jak to masz odbierać. I krępuje Cię taka sytuacja. Na takie problemy najlepsza zawsze jest rozmowa.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post