Spóźniony okres od 3 m-cy,kłucie w jajniku,problem z pęcherz

Profilaktyką, choroby żeńskiego układu płciowego, zaburzenia miesiączkowania, antykoncepcja hormonalna, mechaniczna, naturalna, ciąża, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, porady intymne
sarus
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 23 lis 2015, o 11:54

Spóźniony okres od 3 m-cy,kłucie w jajniku,problem z pęcherz

Post autor: sarus »

Witam jestem tutaj nowa i mam problem. Ostatnio spoznial mi sie okres 3 dni mialam klucie w jajniku i problemy z pechcrzem wiec chwilami przyduszalam troche i wlasnie wydusilam tak okres ktory trwal tylko 3 dni a normalnie jeszcze na 6 dzien mam resztki. 3 dni temu wlasnie skonczyl mi sie ten krotki okres jednak ja czuje nadal bol krzyza ktory nie wiem czy jest spowodowany bolem podbrzusza i dalej mam tez delikatne klucia w jajnikuczy czy jest odwrotnie mam zaparcia i przedwczoraj jak probowalam pojsc na strone w sluzie pojawilo sie troszeczke krwi nie bylo tego duzo ale nie wiem co o tym wszystkim myslec bo przeciez dopiero skonczylam co prawda krotki ale jednak okres. Nie biore zadnych lekow ginekologicnych i sypiam normalnie z mezem bez zabezpieczenia wiec nie wiem co to moze byc?
mala
Użytkownicy
Posty: 10
Rejestracja: 23 lis 2015, o 08:38

Re: Spóźniony okres od 3 m-cy,kłucie w jajniku,problem z pęc

Post autor: mala »

Ciaza moja droga pani.. ciaza. Radze wykonac test ciazowy.
Plamienia (mylone z okresem)
Bol jajnikow,podbrzusza, krzyza

To moga byc objawy ciazy. Biorac pod uwage iz nie zabezpiecza sie pani z mezem... szanse na ciaze sa spore.

Na moje oko z tego co pani napisala - jest pani w ciazy :) Trzeba zrobic test aby potwierdzić / wykluczyc ciaze. Najlepiej wykonywac testy z krwi, daja wieksza pewnosc niz testy z moczu.
sarus
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 23 lis 2015, o 11:54

Re: Spóźniony okres od 3 m-cy,kłucie w jajniku,problem z pęc

Post autor: sarus »

ale przy tym 3 dniowym krwawieniu byly skrzepy wiec nie wim czy mozliwa jest ciaza :-?
mala
Użytkownicy
Posty: 10
Rejestracja: 23 lis 2015, o 08:38

Re: Spóźniony okres od 3 m-cy,kłucie w jajniku,problem z pęc

Post autor: mala »

Radzilabym wykonac test. Skrzepy o niczym nie swiadcza.
sarus
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 23 lis 2015, o 11:54

Re: Spóźniony okres od 3 m-cy,kłucie w jajniku,problem z pęc

Post autor: sarus »

w sumie to chyba jeszcze za wczesnie na test z moczu a z krwi to musialabym pojechac tutaj (azja) na pogotowie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post